CITROEN JUMPER
- 2004
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 62 kW ≈ 84 k
VINVF7ZBAMRB17186793
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 21:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7ZBAMRB17186793
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika), datum dovozu 17. 4. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROEN
- Model
- JUMPER
- Typ
- / KW 244 HDI
- Datum 1. registrace
- 15. 7. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 4. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 62 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Vladimír Zdychynec (IČO 65955056) od 5. 8. 2024
- Provozovatel: Vladimír Zdychynec (IČO 65955056) od 5. 8. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 22 let (všechny roky výroby): 209–338 tis. km (medián 265 569 km, 459 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 7. 2004 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 17. 4. 2018 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 17. 4. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 5. 8. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Vladimír Zdychynec (IČO 65955056) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 7. 2026 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3403) | 215 384 km | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2028 |
| 1. 7. 2026 | Měření emisí | Horažďovice (č. 540403) | 215 371 km | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2028 |
| 10. 7. 2024 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3403) | 198 222 km | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2026 |
| 9. 7. 2024 | Měření emisí | Horažďovice (č. 540403) | 198 182 km | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2026 |
| 13. 7. 2022 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3403) | 190 235 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 7. 2024 |
| 13. 7. 2022 | Měření emisí | Horažďovice (č. 540403) | 190 221 km | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2024 |
| 14. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Sušice (č. 3432) | 169 891 km | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 7. 2022 |
| 10. 4. 2018 | Před registrací | Plzeňský kraj (č. 3403) | 127 713 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 4. 2018 |
| 10. 4. 2018 | Měření emisí | Horažďovice (č. 540403) | 127 700 km | – | bez závad | 10. 4. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ČÍMICE 77, 34201, ČÍMICE · protokol CZ-3403-18-04-0260
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Rakouská republikaNový vlastník a provozovatel fyzická osobaPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2020 · stanice: U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, 37076, ČESKÉ BUDĚJOVICEVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2022 · stanice: Nádražní ulice 1302, 34201, Sušice · protokol CZ-3432-20-07-0237
-
Vyřazení z provozu STRAKONICEKonec vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2024 · stanice: ČÍMICE 77, 34201, ČÍMICE · protokol CZ-3403-22-07-0247
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2026 · stanice: ČÍMICE 77, 34201, ČÍMICE · protokol CZ-3403-24-07-0219
-
Nový vlastník a provozovatel Vladimír Zdychynec (IČO 65955056)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2028 · stanice: ČÍMICE 77, 34201, ČÍMICE · protokol CZ-3403-26-07-0048
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROEN
- Obchodní označení
- JUMPER
- Typ
- / KW 244 HDI
- Varianta
- ZBAMRB/H1
- Verze
- P6
- Typ kód
- KW 244 HDI
- VIN
- VF7ZBAMRB17186793
- PČV
- 15129303
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PARIS, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 15. 7. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 4. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILES CITROEN, PARIS, FRANCIE
- Typ motoru
- RHV
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 62 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 136
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/1A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 3000
- Za jízdy
- 74.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5099/ 2024/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 1980
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3300/ 3300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1750/ 1750
1850/ 1850
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1600/ 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4900/ 4900
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/70 R 15 C 106/104 Q / 6.00 X 15 E=68
205/70 R 15 C 106/104 Q / 6.00 X 15 E=68
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 6 / 6 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBI035962
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 17.04.2018 PŘEREGISTRACE RAKOUSKO
- Další záznamy
- PŘEREGISTSRACE VOZIDLA,DOVOZ RAKOUSKO,PRVNÍ REGISTRACE 15.07.2004,
PŮVODNÍ TP RAKOUSKO Č. A09738270
VOZIDLO JE VYBAVENO: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ TŘÍDA A50-X BRINK TYP 4003
VOZIDLO PLNÍ EMISNÍ NORMU EURO 3
ROZCHOD KOL: 1 720/1 720
VOZIDLO VYHOVUJE TECHNICKÝM POŽADAVKŮM ZÁKONA Č.56/2001SB.,
VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7ZBAMRB17186793
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.