MAGYAR 80
- 2002
- STŘÍBRNÁ
VINVF9SR34BT20049006
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 20:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF9SR34BT20049006
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAGYAR
- Model
- 80
- Typ
- MAGYAR 80 C VF9
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 31. 1. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 1. 2002
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MEDIATRANS, s.r.o. (IČO 49901648) od 10. 10. 2019
- Provozovatel: MEDIATRANS, s.r.o. (IČO 49901648) od 10. 10. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 31. 1. 2002 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 2002 | Nový provozovatel | VAPAS, a.s. (IČO 48530450) | Registr silničních vozidel |
| 22. 9. 2006 | Nový provozovatel | EUROTRUCKS CZ | Registr silničních vozidel |
| 17. 10. 2006 | Nový provozovatel | Truck Centre Praha s.r.o. (IČO 25709682) | Registr silničních vozidel |
| 31. 12. 2007 | Nový vlastník | Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) | Registr silničních vozidel |
| 31. 12. 2007 | Nový provozovatel | ADR - Trans, s.r.o. (IČO 27365964) | Registr silničních vozidel |
| 2. 5. 2011 | Nový vlastník | ADR - Trans, s.r.o. (IČO 27365964) | Registr silničních vozidel |
| 17. 4. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Purum s.r.o. (IČO 62414402) | Registr silničních vozidel |
| 10. 10. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | MEDIATRANS, s.r.o. (IČO 49901648) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 6. 2026 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 6. 2026 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 6. 2027 |
| 13. 6. 2025 | ADR - opakovaná | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 6. 2025 | Opakovaná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2026 |
| 11. 6. 2025 | ADR - opakovaná | Spořice (č. 3521) | – | nezpůsobilé | bez závad | |
| 11. 6. 2025 | Opakovaná STK | Spořice (č. 3521) | – | nezpůsobilé | 1 vážná, 1 nebezpečná
| |
| 6. 6. 2025 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | nezpůsobilé | bez závad | |
| 6. 6. 2025 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | nezpůsobilé | 3 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 14. 6. 2024 | ADR | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 6. 2024 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2025 |
| 19. 6. 2023 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 6. 2023 | Opakovaná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 6. 2024 |
| 14. 6. 2023 | ADR - opakovaná | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | nezpůsobilé | bez závad | |
| 14. 6. 2023 | Opakovaná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 2 nebezpečné
| |
| 12. 6. 2023 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | nezpůsobilé | bez závad | |
| 12. 6. 2023 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 2 vážné, 2 nebezpečné
| |
| 18. 4. 2023 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 4. 2024 |
| 4. 5. 2022 | Opakovaná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2023 |
| 13. 4. 2022 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 30. 3. 2021 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 3. 2022 |
| 26. 3. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 3. 2021 |
| 7. 10. 2019 | Evidenční kontrola | Ústí nad Labem (č. 3516) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 3. 2019 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 3. 2019 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 3. 2019 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 3. 2020 |
| 11. 4. 2018 | ADR - opakovaná | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 4. 2018 | Opakovaná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 4. 2019 |
| 4. 4. 2018 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | nezpůsobilé | bez závad | |
| 4. 4. 2018 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 2 vážné, 2 nebezpečné
| |
| 25. 10. 2017 | ADR | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 5. 2017 | ADR | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 5. 2017 | ADR | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 5. 2017 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 3. 2018 |
| 12. 5. 2017 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | nezpůsobilé | bez závad | |
| 12. 5. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 nebezpečné
| |
| 17. 3. 2017 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | nezpůsobilé | bez závad | |
| 17. 3. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 nebezpečná
| |
| 25. 2. 2016 | ADR | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 2. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 2. 2017 |
| 29. 6. 2015 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 2. 2016 |
| 11. 6. 2015 | Technická silniční kontrola | Středočeský kraj (č. 8270) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 8. 7. 2015 |
| 25. 2. 2015 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 2. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 2. 2016 |
| 25. 2. 2014 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 2. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 2. 2015 |
| 26. 2. 2013 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 2. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 2. 2014 |
| 29. 2. 2012 | ADR - opakovaná | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 2. 2012 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 2. 2013 |
| 23. 2. 2012 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | nezpůsobilé | bez závad | |
| 23. 2. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 vážné, 2 nebezpečné
| |
| 15. 2. 2011 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 2. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 2. 2012 |
| 23. 2. 2010 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 2. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 2. 2011 |
| 17. 2. 2009 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 2. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 17. 2. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel VAPAS, a.s. (IČO 48530450)
-
Konec: vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
-
Nový provozovatel EUROTRUCKS CZ
-
Nový provozovatel Truck Centre Praha s.r.o. (IČO 25709682)
-
Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240)Nový provozovatel ADR - Trans, s.r.o. (IČO 27365964)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2010 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2010 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-09-02-1156Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-09-02-1155Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2011 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-10-02-1679Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2011 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-10-02-1680
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-11-02-1127Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2012 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-11-02-1128Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2012 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Nový vlastník ADR - Trans, s.r.o. (IČO 27365964)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-12-02-1613Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEPravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-12-02-1612
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2013 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-12-02-2024Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2013 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-12-02-2023Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-13-02-1821Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-13-02-1822Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2014 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-14-02-1903Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-14-02-1902Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-15-02-2410Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-15-02-2409
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2015 · stanice: RIEGROVA 1209, 252 28, ČERNOŠICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-15-06-3332
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2017 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-16-02-0492Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVAPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2017 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVAProhlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-16-02-0491
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-03-1458Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-03-1459
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-05-1051Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-05-1050
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-17-05-2235Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-17-05-2251Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2018 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-17-05-2236
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-17-10-1675
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-04-0124Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-04-0125
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2019 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-04-0800Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-04-0799
-
Nový vlastník a provozovatel Purum s.r.o. (IČO 62414402)
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-19-03-1150Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-19-03-1109Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2020 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-19-03-1110
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-10-0535
-
Nový vlastník a provozovatel MEDIATRANS, s.r.o. (IČO 49901648)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-03-2022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-03-1951
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-04-1175
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-05-0370
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-04-1216
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-23-06-0526Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-23-06-0527
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-23-06-0725Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-23-06-0726
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-23-06-0938Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2024 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-23-06-0939
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-24-06-0231Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2025 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-24-06-0232
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-25-06-0417Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-25-06-0418
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-25-06-0340Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-25-06-0341
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-25-06-0454Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2026 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-25-06-0455
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-26-06-0450Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2027 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-26-06-0451
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový vlastník – Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- MAGYAR
- Obchodní označení
- 80
- Typ
- MAGYAR 80 C VF9
- Varianta
- C
- VIN
- VF9SR34BT20049006
- PČV
- 9510267
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- CISTERNOVÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- MAGYAR, FRANCIE
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 31. 1. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 1. 2002
- Druh (typ)
- SPECIÁLNÍ-CISTERNOVÁ ADR
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11140/ 2550/ 3720
- Rozvor [mm]
- 1 310; 1 310
- Provozní hmotnost
- 7300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 34500/ 34500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
8000/ 8000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 32
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MAGYAR, FRANCIE
- Výrobní číslo karoserie
- VF9SR34BT20049006
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Barva doplňková
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- NÁVĚSNÝ ČEP 2
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2975-002-02
- Číslo TP
- UL643177
- Číslo ORV
- UAY861379
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- rz zni 09-26 1x ztráta Přeprava nebezbečného nákladu - ADR typu AT,FL; ALLIANZ 760076634
- Další záznamy
- NÁVĚS ODPOVÍDÁ PODMÍNKÁM ADR TŘÍDY: 3, 5.1, 6.1,8 A 9.
VOZIDLO JE UPRAVENO PRO PŘEVOZ NEBEZPEČNÝCH VĚCÍ DLE ADR TYP AT, FL.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF9SR34BT20049006
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.