YAMAHA YP125RA (X-MAX 125)

  • 2020
  • ŠEDÁ
  • benzin (BA)
  • 124.7 cm³
  • 10,5 kW ≈ 14 k

VINVG5SEE61000030929

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VG5SEE61000030929

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
YAMAHA
Model
YP125RA (X-MAX 125)
Typ
/ SEE6
Datum 1. registrace
10. 3. 2020
Datum 1. registrace v ČR
10. 3. 2020
Barva
ŠEDÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
124.7 cm³
Výkon
10,5 kW
Kategorie
L3e-A1 – MOTOCYKL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
10 935 km
při prohlídce 13. 4. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 8–17 tis. km (medián 12 898 km, 78 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Město Kadaň
od 10. 3. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 3. 2020 První registrace Město Kadaň (IČO 00261912) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 00015 000 20222023202420252026 28. 4. 2021: 2 784 km26. 4. 2022: 3 960 km24. 4. 2023: 6 085 km15. 4. 2024: 6 794 km14. 4. 2025: 8 431 km13. 4. 2026: 10 935 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 4. 2026 Pravidelná STK Klášterec nad Ohří (č. 3509) 10 935 km způsobilé bez závad 13. 4. 2027
14. 4. 2025 Pravidelná STK Klášterec nad Ohří (č. 3509) 8 431 km způsobilé bez závad 14. 4. 2026
15. 4. 2024 Pravidelná STK Klášterec nad Ohří (č. 3509) 6 794 km způsobilé bez závad 15. 4. 2025
24. 4. 2023 Pravidelná STK Klášterec nad Ohří (č. 3509) 6 085 km způsobilé bez závad 24. 4. 2027
26. 4. 2022 Pravidelná STK Klášterec nad Ohří (č. 3509) 3 960 km způsobilé bez závad 26. 4. 2023
28. 4. 2021 Pravidelná STK Klášterec nad Ohří (č. 3509) 2 784 km způsobilé bez závad 28. 4. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Město Kadaň (IČO 00261912)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2021
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-21-04-0645
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-22-04-0652
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-23-04-0427
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-24-04-0349
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-25-04-0299
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-26-04-0228
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
YAMAHA
Obchodní označení
YP125RA (X-MAX 125)
Typ
/ SEE6
Varianta
A
Verze
01
Typ kód
SEE6
VIN
VG5SEE61000030929
PČV
16217331
Druh vozidla
MOTOCYKL
Kategorie vozidla
L3e-A1
Výrobce vozidla
MBK INDUSTRIE, ROUVROY, FRANCIE
Datum 1. registrace
10. 3. 2020
Datum 1. registrace v ČR
10. 3. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MOTORI MINARELLI S.P.A., BOLOGNA, ITÁLIE
Typ motoru
E31LE
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
10.5 / 8750
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
124.7
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
110
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0.06

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/295
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 4375
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
2180/ 775/ 1460
Rozvor [mm]
1525
Provozní hmotnost
175
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
360/ 360
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
116/ 116
244/ 244
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
120/70-15M/C 56S/ J15M/CXMT3.50
140/70-14M/C 68S/ J14M/CXMT3.75
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
ABS
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11063-0005
ES/EU
e13*168/2013*00284*01
Číslo TP
UK198869
Číslo ORV
UAX958741
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
118
Doplňkový text na TP
NOVÉ V ČR.
Další záznamy
#V.9: EURO 4
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
VOZIDLO VYBAVENO VÝSTRAŽNÝM MODRÝM SVĚTLEM.VOZIDLO S PRÁVEM PŘEDNOSTI V JÍZDĚ.KADAŇ

Další ověření (externí odkazy)