LOHR EUROLOHR 151
- 2012
- ZELENÁ
VINVGYC2H99SCEL53952
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 11:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VGYC2H99SCEL53952
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Ruská federace). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 48 dnů (23. 5. 2017 až 10. 7. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- LOHR
- Model
- EUROLOHR 151
- Typ
- / C2
- Datum 1. registrace
- 2. 8. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 5. 2017
- Barva
- ZELENÁ
- Kategorie
- O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MB Transport s.r.o. (IČO 25449532) od 7. 11. 2024
- Provozovatel: MB Transport s.r.o. (IČO 25449532) od 7. 11. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 8. 2012 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 23. 5. 2017 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 23. 5. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Global Deal s.r.o. (IČO 04875991) | Registr silničních vozidel |
| 10. 7. 2017 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 10. 7. 2017 | Nový provozovatel | MB Transport s.r.o. (IČO 25449532) | Registr silničních vozidel |
| 2. 10. 2019 | Nový provozovatel | MB Transport Logistic a.s. (IČO 05607612) | Registr silničních vozidel |
| 6. 9. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | L7 a.s. (IČO 25405969) | Registr silničních vozidel |
| 6. 9. 2023 | Nový vlastník | MB Transport Logistic a.s. (IČO 05607612) | Registr silničních vozidel |
| 7. 11. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | B.C. Group TB s.r.o. (IČO 06053459) | Registr silničních vozidel |
| 7. 11. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | MB Transport s.r.o. (IČO 25449532) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 3. 2026 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 3. 2027 |
| 4. 11. 2025 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 11. 2026 |
| 7. 11. 2024 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 11. 2025 |
| 4. 9. 2023 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 9. 2024 |
| 10. 6. 2022 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 6. 2023 |
| 14. 6. 2021 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 6. 2022 |
| 30. 3. 2020 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 3. 2021 |
| 23. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 6. 2019 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | bez závad | 10. 6. 2020 |
| 12. 6. 2018 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2019 |
| 27. 6. 2017 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 3. 2017 | Před registrací | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 3 lehké
| |
| 21. 3. 2017 | Před registrací | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 3 lehké
|
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-17-03-1016
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-17-03-1553
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Global Deal s.r.o. (IČO 04875991)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2018 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
-
Vyřazení z provozu NYMBURK
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-17-06-1697
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel MB Transport s.r.o. (IČO 25449532)Konec vyřazení z provozu NYMBURK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2019 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-18-06-0683
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2020 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-19-06-0441
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-09-1235
-
Nový provozovatel MB Transport Logistic a.s. (IČO 05607612)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2021 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-20-03-1427
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2022 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-06-0960
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-22-06-0908
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2024 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-23-09-0090
-
Nový vlastník a provozovatel L7 a.s. (IČO 25405969)Nový vlastník MB Transport Logistic a.s. (IČO 05607612)
-
Nový vlastník a provozovatel B.C. Group TB s.r.o. (IČO 06053459)Nový vlastník a provozovatel MB Transport s.r.o. (IČO 25449532)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-24-11-0480
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2026 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-25-11-0144
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2027 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-26-03-0821
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JABLONEC NAD NISOU
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Ruská federace (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- LOHR
- Obchodní označení
- EUROLOHR 151
- Typ
- / C2
- Typ kód
- C2
- VIN
- VGYC2H99SCEL53952
- PČV
- 14603620
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- PRO PŘEPRAVU VOZIDEL
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- LOHR, HANGENBIETEN, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 2. 8. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 5. 2017
- Druh (typ)
- PRO PŘEPRAVU VOZIDEL
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 12000/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- Z 7290+1360
- Provozní hmotnost
- 7850
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
9000/ 9000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 245/70 R 17.5 143/141 J [2] / 17.5 X 6.75
245/70 R 17.5 143/141 J [2] / 17.5 X 6.75
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- LOHR, HANGENBIETEN, FRANCIE
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA T LOHR TA 2050
- Brzdy provozní
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2685-004-06
- Číslo ORV
- UBN946452
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 102
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla :
*20-21: dle specifikace výrobce náprav a vozidla
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VGYC2H99SCEL53952
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.