BENALU

  • 2018
  • ČERVENÁ

VINVH1C3910CH2AB0890

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 1:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VH1C3910CH2AB0890

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Francouzská republika), datum dovozu 13. 6. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
BENALU
Typ
/ C3910C2AB
Datum 1. registrace
13. 6. 2018
Datum 1. registrace v ČR
6. 3. 2024
Barva
ČERVENÁ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 26. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
696 664 km
při prohlídce 26. 2. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Ivo Pokorný
od 6. 3. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 6. 2018 První registrace Registr silničních vozidel
13. 6. 2018 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
6. 3. 2024 Nový vlastník a provozovatel Ivo Pokorný (IČO 13013408) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

550 000600 000650 000700 000 20252026 5. 3. 2024: 627 649 km28. 2. 2025: 579 529 km26. 2. 2026: 696 664 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 2. 2026 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) 696 664 km způsobilé bez závad 26. 2. 2027
28. 2. 2025 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) 579 529 km nižší než dříve způsobilé bez závad 28. 2. 2026
5. 3. 2024 Před registrací Sviadnov (č. 3822) 627 649 km způsobilé bez závad 5. 3. 2025

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Dovoz ze zahraničí Francouzská republika
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2025 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-24-03-0051
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2025 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Ivo Pokorný (IČO 13013408)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2026 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-25-02-0280
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2027 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-26-02-0286
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (38)

Identifikace

Tovární značka
BENALU
Typ
/ C3910C2AB
Typ kód
C3910C2AB
VIN
VH1C3910CH2AB0890
PČV
18318587
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DA NÁVĚS
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
BENALU, LIEVIN, FRANCIE
Datum 1. registrace
13. 6. 2018
Datum 1. registrace v ČR
6. 3. 2024
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
80

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
11400/ 2550/ 3850
Rozvor [mm]
6900+1410+1310
Provozní hmotnost
6570
Hmotnosti zatížení SZ
12000
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 39000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
9000/ 9000
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5 160J/ 22.5X11.75
385/65 R22.5 160J/ 22.5X11.75
385/65 R22.5 160J/ 22.5X11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
BENALU, LIEVIN, FRANCIE
Barva
ČERVENÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e6*2007/46*0005*02
Číslo ORV
UBI805808
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*35: DLE PROVEDENÍ]
M: 6900+1410+1310
DOPLŇKOVÁ BARVA - BÍLÁ
DNE 6.3.2024 DOVOZ FRANCIE, PRVNÍ REGISTRACE DLE TP 13.6.2018

Další ověření (externí odkazy)