SCANIA .
- 2010
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 11705 cm³
- 309 kW ≈ 420 k
VINVLUG4X20009147678
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VLUG4X20009147678
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- .
- Typ
- SCANIA . G 420 LA4X2 / G 420 LA4X2
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 28. 6. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 6. 2010
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11705 cm³
- Výkon
- 309 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Vlastimil Polepil (IČO 60344946) od 17. 1. 2018
- Vlastník: Vlastimil Polepil (IČO 60344946) od 18. 1. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 6. 2010 | První registrace | TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) | Registr silničních vozidel |
| 28. 6. 2010 | Nový provozovatel | GELUR spol. s r.o. (IČO 00546674) | Registr silničních vozidel |
| 14. 8. 2013 | Nový vlastník | GELUR spol. s r.o. (IČO 00546674) | Registr silničních vozidel |
| 17. 1. 2018 | Nový vlastník | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 17. 1. 2018 | Nový provozovatel | Vlastimil Polepil (IČO 60344946) | Registr silničních vozidel |
| 18. 1. 2022 | Nový vlastník | Vlastimil Polepil (IČO 60344946) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 3. 2026 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 1 000 833 km | způsobilé | 1 lehká | 23. 3. 2027 |
| 23. 3. 2026 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 1 000 802 km | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2027 |
| 10. 4. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 95 725 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 10. 4. 2026 |
| 8. 4. 2025 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 959 682 km | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2026 |
| 17. 4. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 923 496 km | způsobilé | 1 lehká | 17. 4. 2025 |
| 16. 4. 2024 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 923 464 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2025 |
| 17. 4. 2023 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 890 349 km | způsobilé | 2 lehké | 17. 4. 2024 |
| 13. 4. 2023 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 890 318 km | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2024 |
| 4. 4. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 854 709 km | způsobilé | 2 lehké | 4. 4. 2023 |
| 1. 4. 2022 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 854 655 km | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2023 |
| 31. 3. 2022 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 854 654 km | nezpůsobilé | 1 vážná | |
| 5. 1. 2022 | Evidenční kontrola | Zlín (č. 3713) | 853 969 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 5. 2020 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 782 397 km | způsobilé | 3 lehké | 27. 5. 2021 |
| 27. 5. 2020 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 782 368 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2021 |
| 20. 4. 2020 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 9933) | 754 870 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 5. 2019 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 743 311 km | způsobilé | 3 lehké | 28. 5. 2020 |
| 28. 5. 2019 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 743 290 km | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2020 |
| 29. 5. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 671 158 km | způsobilé | 1 lehká | 29. 5. 2019 |
| 29. 5. 2018 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 671 136 km | – | bez závad | 29. 5. 2019 |
| 3. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3713) | 645 487 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 637 445 km | způsobilé | 5 lehké | 3. 7. 2018 |
| 1. 7. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 577 923 km | způsobilé | 1 lehká | 1. 7. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel GELUR spol. s r.o. (IČO 00546674)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2012 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2013 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2014 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Nový vlastník GELUR spol. s r.o. (IČO 00546674)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2015 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2017 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2018 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-17-07-0018
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-01-0098
-
Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Nový provozovatel Vlastimil Polepil (IČO 60344946)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-05-2571
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-05-2606
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 11015, PRAHA · protokol CZ-9933-19-08-0139
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu ZLÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-05-2817
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-01-0362
-
Nový vlastník Vlastimil Polepil (IČO 60344946)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-04-0159
-
Konec vyřazení z provozu ZLÍN
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-04-1022
-
Konec vyřazení z provozu ZLÍN
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu ZLÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-04-1608
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-04-0987
-
Konec vyřazení z provozu ZLÍN
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-03-1957Konec vyřazení z provozu ZLÍN
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Potvrzení alternativního použití pneu. Potvrzení v
- Potvrzení hmotnostních údajů. N25/78
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (SCANIA . 2010 v ČR obvykle 3,7, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 4,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,5 %
Srovnáváme s 460 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- .
- Typ
- SCANIA . G 420 LA4X2 / G 420 LA4X2
- Varianta
- MNA
- Typ kód
- G 420 LA4X2
- VIN
- VLUG4X20009147678
- PČV
- 9071336
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA NEDERLAND B.V
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 28. 6. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 6. 2010
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV
- Typ motoru
- DC 12 15
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 309 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11705
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/81G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO V
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.79
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5940/ 2550/ 3995
- Rozvor [mm]
- 3700
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6900
- Hmotnosti provozní Do
- 8200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18600/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 45000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5 154/150L / 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 154/150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5660-915-03
- Číslo ORV
- UBJ823425
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
UDANÁ HODNOTA CELKOVÉ VÝŠKY VOZIDLA JE MAXIMÁLNÍ.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
ALT.PNEU: 315/60 R 22,5 152 L; 9 X 22,5
295/60 R 22,5 147 K; 9 X 22,5
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VLUG4X20009147678
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.