SCANIA
- 2011
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 11705 cm³
- 309 kW ≈ 420 k
VINVLUG4X20009157351
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 22:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VLUG4X20009157351
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 126 dnů (13. 4. 2016 až 17. 8. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Typ
- SCANIA . G 420 LB4X2 / G 420 LB4X2
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 6. 4. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 4. 2011
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11705 cm³
- Výkon
- 309 kW
- Kategorie
- N3 – Nákladní automobil valníkový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AD - sped Svitavy s.r.o. (IČO 64790541) od 6. 3. 2023
- Provozovatel: AD - sped Svitavy s.r.o. (IČO 64790541) od 6. 3. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 4. 2011 | První registrace | TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) | Registr silničních vozidel |
| 6. 4. 2011 | Nový provozovatel | GREENLOG s.r.o. (IČO 28792246) | Registr silničních vozidel |
| 13. 4. 2016 | Nový vlastník | GREENLOG s.r.o. (IČO 28792246) | Registr silničních vozidel |
| 17. 8. 2016 | Nový vlastník | Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) | Registr silničních vozidel |
| 17. 8. 2016 | Nový provozovatel | P.J.P.T. s.r.o. (IČO 26947579) | Registr silničních vozidel |
| 3. 10. 2019 | Nový vlastník | P.J.P.T. s.r.o. (IČO 26947579) | Registr silničních vozidel |
| 4. 2. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Premier Logistics spol. s r.o. (IČO 03013936) | Registr silničních vozidel |
| 7. 9. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083) | Registr silničních vozidel |
| 6. 3. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | AD - sped Svitavy s.r.o. (IČO 64790541) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel GREENLOG s.r.o. (IČO 28792246)Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍNPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-12-04-0154
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2014 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2014 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-13-04-0326
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-14-03-0415Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2016 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-15-03-1460Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2016 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2017 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2017 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-16-03-1783
-
Nový vlastník GREENLOG s.r.o. (IČO 28792246)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-16-08-0131Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)Nový provozovatel P.J.P.T. s.r.o. (IČO 26947579)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2017 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-17-03-0586
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2018 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-17-03-0924
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2019 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-18-03-0428
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2020 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-03-0484
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2020 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-09-0504
-
Nový vlastník P.J.P.T. s.r.o. (IČO 26947579)
-
Nový vlastník a provozovatel Premier Logistics spol. s r.o. (IČO 03013936)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2021 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-20-10-0419
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2022 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-21-09-1335
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2022 · stanice: Ulrichovo náměstí 810, 50101, Hradec Králové · protokol CZ-7705-22-02-0063
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-22-02-0906
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-22-08-2006
-
Nový vlastník a provozovatel LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2024 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-23-03-0076Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Nový vlastník a provozovatel AD - sped Svitavy s.r.o. (IČO 64790541)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2025 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-24-04-0035
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2026 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-25-04-0040
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2027 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-26-04-0041
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 7. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Typ
- SCANIA . G 420 LB4X2 / G 420 LB4X2
- Varianta
- MLB
- Typ kód
- G 420 LB4X2
- VIN
- VLUG4X20009157351
- PČV
- 10500915
- Druh vozidla
- Nákladní automobil valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- BA VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA NEDERLAND B.V, ZWOLLE, NIZOZEMÍ
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 6. 4. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 4. 2011
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ-ANV
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC 12 15
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 309 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11705
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/81G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO V
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.79
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9750/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 5 500
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 9050
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18200/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6 700/ 6 700
11 500/ 11 500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 24000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 66000/ 48000
- Ložná délka
- 7300
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/60 R22.5 150/147K/ 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 150/147K/2// 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PANAV A.S., SENICE NA HANÉ, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- ANV000B0901427
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C - ČEP 50 MM
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5660-919-02
- Číslo TP
- UM293917
- Číslo ORV
- UBF125094
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: VLUG4X20009157351
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.