LAMBERET LVF S3
- 2001
- ČERNÁ
VINVM3LVFS3F11R03654
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 20:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VM3LVFS3F11R03654
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 120 dnů (19. 1. 2016 až 18. 5. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2001. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- LAMBERET
- Model
- LVF S3
- Typ
- LAMBERET LVF S3 /
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 22. 10. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 10. 2001
- Barva
- ČERNÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS SPECIÁLNÍ
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: FRIGO TRANS MORAVA s.r.o. "v likvidaci" (IČO 05615143) od 11. 1. 2017
- Provozovatel: FRIGO TRANS MORAVA s.r.o. "v likvidaci" (IČO 05615143) od 11. 1. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 10. 2001 | První registrace | NICOTRANS a.s. (IČO 26033321) | Registr silničních vozidel |
| 31. 3. 2010 | Nový provozovatel | OSKA s.r.o. (IČO 63886375) | Registr silničních vozidel |
| 11. 1. 2011 | Nový provozovatel | att godlike s.r.o. (IČO 28475232) | Registr silničních vozidel |
| 26. 9. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | DDK technology s.r.o. (IČO 24142905) | Registr silničních vozidel |
| 15. 11. 2012 | Nový provozovatel | HEJA TRUCKS s.r.o. (IČO 28127455) | Registr silničních vozidel |
| 29. 11. 2012 | Nový vlastník | OMNIPOL Defence a.s. (IČO 25063138) | Registr silničních vozidel |
| 29. 11. 2012 | Nový provozovatel | GLASTONE s.r.o. v likvidaci (IČO 28461053) | Registr silničních vozidel |
| 19. 1. 2016 | Nový vlastník | GLASTONE s.r.o. v likvidaci (IČO 28461053) | Registr silničních vozidel |
| 19. 1. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 5. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | Impresa Development, s.r.o. (IČO 04105087) | Registr silničních vozidel |
| 11. 1. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | FRIGO TRANS MORAVA s.r.o. "v likvidaci" (IČO 05615143) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 1. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 12. 2016 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 11. 2016 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 4. 11. 2017 |
| 4. 11. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 6 vážných
| 4. 12. 2016 |
| 5. 5. 2016 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 1. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 1. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | 8. 1. 2017 |
| 17. 3. 2015 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 1. 2016 |
| 6. 1. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 5. 2. 2015 |
| 3. 12. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 12. 2014 |
| 20. 11. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 11. 2013 |
| 23. 9. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3202) | 750 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 9. 2011 |
| 16. 8. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 500 000 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 16. 8. 2012 |
| 11. 1. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 950 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 1. 2012 |
| 23. 9. 2010 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2010 |
| 11. 9. 2009 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | 700 500 km | způsobilé | 1 lehká
| 8. 9. 2010 |
| 8. 9. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | 700 000 km | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 vážná, 3 nebezpečné
| 8. 9. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel NICOTRANS a.s. (IČO 26033321)Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Nový provozovatel OSKA s.r.o. (IČO 63886375)
-
Nový provozovatel att godlike s.r.o. (IČO 28475232)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2012 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Nový vlastník a provozovatel DDK technology s.r.o. (IČO 24142905)
-
Nový provozovatel HEJA TRUCKS s.r.o. (IČO 28127455)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2013 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
-
Nový vlastník OMNIPOL Defence a.s. (IČO 25063138)Nový provozovatel GLASTONE s.r.o. v likvidaci (IČO 28461053)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2014 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2016 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2017 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVAEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
-
Nový vlastník GLASTONE s.r.o. v likvidaci (IČO 28461053)Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Nový vlastník a provozovatel Impresa Development, s.r.o. (IČO 04105087)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2016 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-16-11-0058
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2017 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-16-11-0130
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-16-12-0325
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-17-01-0093
-
Nový vlastník a provozovatel FRIGO TRANS MORAVA s.r.o. "v likvidaci" (IČO 05615143)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- LAMBERET
- Obchodní označení
- LVF S3
- Typ
- LAMBERET LVF S3 /
- VIN
- VM3LVFS3F11R03654
- PČV
- 9667090
- Druh vozidla
- NÁVĚS SPECIÁLNÍ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- LAMBERET ST.CYR , FRANCIE
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 22. 10. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 10. 2001
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ MRAZÍRENSKÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 14040/ 2600/ 4000
- Rozvor [mm]
- 6090+1310+1310
- Provozní hmotnost
- 8510
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 34000/ 34000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 10000/ 10000
8000/ 8000
8000/ 8000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 13390
- Ložná šířka
- 2460
- Objem cisterny
- 86
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 2 ATL 160 J/ U 22.5 X 11,75-10 REV-M 22
385/65 R 22.5 2 ATL 160 J/ U 22.5 X 11.75-10 REV -M 22
385/65 R 22.5 2 ATL 160 J/ U 22.5 X 11,75-10 REV-M 22
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- LAMBERET, ST.CYR S/MENTHON, FRANCIE
- Výrobní číslo karoserie
- VM3LVFS3F11R03654
- Barva
- ČERNÁ
- Barva doplňková
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- NÁVĚSOVÝ ČEP 2"
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 2327-009-01
- Číslo TP
- UH465588
- Číslo ORV
- UAS103734
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 102
- Doplňkový text na TP
- protokol o soupisu 207 EX 2100/19-15 EÚ Zlín JUDr. Jarková - SMOL/032490/2020 protokol o soupisu 030 EX 1484/20 EÚ Brno-město Mgr. Homola - SMOL/072755/2020 protokol o soupisu 134 EX 02968/20 - 013 EÚ Plzeň-město Mgr. Ing. Prošek - SMOL/154133/2020 exekuce 203 Ex 28925/19 - SMOL/347502/2023 exekuce 203 Ex 27788/20 - SMOL/347505/2023 exekuce 203 Ex 17715/21 - SMOL/347515/2023 exekuce 203 Ex 20001/21 - SMOL/347518/2023
- Další záznamy
- NÁVĚS JE URČEN KE SPOJENÍ DO SOUPRAVY S TAHAČI NÁVĚSŮ SE ZNAKEM NÁPRAV 4X2
NÁVĚS JE VYBAVEN CHLADÍCÍM AGREGÁTEM
NÁVĚS MÁ PNEUMATICKÉ PÉROVÁNÍ, UZÁVĚR ZADNÍCH DVEŘÍ JE V PROVEDENÍ TIR.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č.102/95 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VM3LVFS3F11R03654
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.