LAMBERET SEMIFRIGO

  • 2005
  • BÍLÁ

VINVM3LVFS3F51R10994

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 4:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VM3LVFS3F51R10994

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LAMBERET
Model
SEMIFRIGO
Typ
LAMBERET SEMIFRIGO LVF S3 / LVF S3
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
2. 5. 2005
Datum 1. registrace v ČR
2. 5. 2005
Barva
BÍLÁ
Kategorie
O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 6. 5. 2023
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
neuvedeno
1
Vlastník v registru
Jaroslav Solař
od 2. 5. 2005

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 5. 2005 První registrace Jaroslav Solař (IČO 41589688) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 2. 2023 Evidenční kontrola Žďár nad Sázavou (č. 3724) – způsobilé bez závad
6. 5. 2022 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 5. 2023
9. 11. 2021 Technická silniční kontrola Zlín (č. 7715) – způsobilé bez závad
7. 5. 2021 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 5. 2022
11. 5. 2020 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 5. 2021
10. 5. 2019 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 5. 2020
5. 6. 2018 Opakovaná STK Kraj Vysočina (č. 3724) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 5. 2019
22. 5. 2018 Na žádost zákazníka Kraj Vysočina (č. 3724) – dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.2.1.4.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je vyraženo neschváleným, neoriginálním způsobem nebo způsob ražby nebo umístění ražby zjevně neodpovídá provedení výrobce vozidla nebo výměnného samostatného technického celku, přičemž v dokladech vozidla nebo dokladech od výměnného samostatného technického… vážná
11. 5. 2018 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3724) – dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 5.1.3.1.1 V uložení kola větší vůle než provozní. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 6. 2018
19. 5. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3724) – způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 5. 2018
19. 5. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3724) – způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 5. 2017
21. 5. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3724) – způsobilé bez závad 21. 5. 2016
20. 4. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3724) – dočasně způsobilé
3 vážné
  • 1.1.13.1.1 Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. vážná
  • 1.1.14.1.2 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
20. 5. 2015
19. 5. 2014 Opakovaná STK Kraj Vysočina (č. 3724) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
22. 4. 2015
22. 4. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3724) – dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.16.1.1 Brzdový válec poškozený, prasklý (např. upevňovací úchyty) nebo nadměrně zkorodovaný. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
22. 5. 2014
23. 4. 2013 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3724) – způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
23. 4. 2014
23. 4. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3724) – způsobilé
3 lehké
  • 4135 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí doraz (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 4. 2013
12. 10. 2011 Na žádost zákazníka Jihočeský kraj (č. 3307) – nezpůsobilé
2 nebezpečné
  • 2021 Účinek brzd na protilehlých kolech téže nápravy (kterékoli) není souměrný; rozdíl brzdných sil na obvodu těchto kol je větší než 30% (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 2201 Kotouč, buben některé brzdy je nadměrně zeslabený (nebo je nadměrně popraskán či vydřen) (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
26. 4. 2011 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3724) – způsobilé
2 lehké
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
26. 4. 2012
26. 4. 2010 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3724) – způsobilé
1 lehká
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
26. 4. 2011
27. 4. 2009 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3724) – způsobilé bez závad 27. 4. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Solař (IČO 41589688)
  2. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2013 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2014 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2014 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2015 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2015 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2016 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2017 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2018 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-17-05-0170
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2018 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-18-05-0073
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2019 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-18-06-0024
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2020 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-19-05-0061
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2021 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-20-05-0060
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2022 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-21-05-0049
  16. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: J.A. Bati 5637, 760 01, Zlín · protokol CZ-7715-21-11-0025
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2023 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-22-05-0047
  18. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-23-02-0063
  19. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (LAMBERET SEMIFRIGO 2005 v ČR v průměru 3,7, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 74 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu LAMBERET SEMIFRIGO

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
LAMBERET
Obchodní označení
SEMIFRIGO
Typ
LAMBERET SEMIFRIGO LVF S3 / LVF S3
Typ kód
LVF S3
VIN
VM3LVFS3F51R10994
PČV
4897658
Druh vozidla
NÁVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
MRAZÍRENSKÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
LAMBERET, ST.CYR S/MENTHON, FRANCIE
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
2. 5. 2005
Datum 1. registrace v ČR
2. 5. 2005
Druh (typ)
MRAZÍRENSKÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
14040/ 2600/ 4000
Rozvor [mm]
T6090+1310+1310
Provozní hmotnost
8400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
35000/ 38000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
T11000/
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
Ložná délka
13390
Ložná šířka
2460
Objem cisterny
86
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
LAMBERET, ST.CYR S/MENTHON, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
05C0394/001
Barva
BÍLÁ
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
2327-010-00
Číslo ORV
UAT173804
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
04.06.2018 VIN OBNOVENO NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ pod původním VIN na pravém podélníku mezi 1. a 2. kolem.
Další záznamy
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
2.
3. VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
4. *E: VM3LVFS3F51R10994 - VIN OBNOVENO NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ POD PŮVODNÍM VIN NA PRAVÉM
5. PODÉLNÍKU RÁMU MEZI 1. A 2. KOLEM - EVIDOVÁNO DNE 04.06.2018.

Další ověření (externí odkazy)