LAMBERET SEMIFRIGO
- 2008
- ŠEDÁ
VINVM3LVFS3F81R19193
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 2:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VM3LVFS3F81R19193
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 70 dnů (12. 7. 2023 až 20. 9. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- LAMBERET
- Model
- SEMIFRIGO
- Typ
- LAMBERET SEMIFRIGO LVF S3 / LVF S3
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 12. 3. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 3. 2008
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: VIN-TRANS s.r.o. (IČO 28105583) od 20. 9. 2023
- Provozovatel: VIN-TRANS s.r.o. (IČO 28105583) od 20. 9. 2023
Obvyklé u modelu 6 let po roce výroby (všechny roky výroby): 501–800 tis. km (medián 655 000 km, 94 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 3. 2008 | První registrace | NOWACO Czech Republic s.r.o. (IČO 28164601) | Registr silničních vozidel |
| 28. 7. 2010 | Nový vlastník a provozovatel | Bidfood Czech Republic s.r.o. (IČO 28234642) | Registr silničních vozidel |
| 10. 10. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | ELPAM spol. s r.o. (IČO 25857151) | Registr silničních vozidel |
| 12. 7. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Air Truck s.r.o. (IČO 02298155) | Registr silničních vozidel |
| 20. 9. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | VIN-TRANS s.r.o. (IČO 28105583) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 10. 2025 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 10. 2026 |
| 25. 10. 2024 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 10. 2025 |
| 27. 10. 2023 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 10. 2024 |
| 23. 9. 2022 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 23. 9. 2023 |
| 4. 10. 2021 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 4. 10. 2022 |
| 2. 10. 2020 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 10. 2021 |
| 3. 10. 2019 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 10. 2020 |
| 9. 10. 2018 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 10. 2019 |
| 7. 11. 2017 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 10. 2018 |
| 2. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 10. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 9. 11. 2017 |
| 12. 10. 2016 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2017 |
| 10. 10. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 9. 11. 2016 |
| 3. 11. 2015 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 10. 2016 |
| 7. 10. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 6. 11. 2015 |
| 7. 10. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 1 100 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 10. 2015 |
| 12. 3. 2014 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2015 |
| 11. 3. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | nezpůsobilé | 2 vážné, 2 nebezpečné
| |
| 19. 3. 2013 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 755 933 km | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2014 |
| 18. 3. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 755 933 km | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 17. 4. 2013 |
| 19. 3. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 19. 3. 2013 |
| 17. 3. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2012 |
| 20. 7. 2010 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2010 |
| 23. 3. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 260 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 3. 2011 |
| 11. 3. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel NOWACO Czech Republic s.r.o. (IČO 28164601)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA
-
Nový vlastník a provozovatel Bidfood Czech Republic s.r.o. (IČO 28234642)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2013 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2013 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2014 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2015 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2015 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2015 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2016 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2016 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2017 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2017 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-17-10-0464
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-17-11-0120
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2018 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-17-11-0318
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2019 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-18-10-0469
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2020 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-19-10-0188
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2021 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-20-10-0138
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2022 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-21-10-0123
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2023 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 747 07, OPAVA · protokol CZ-3810-22-09-1254
-
Nový vlastník a provozovatel ELPAM spol. s r.o. (IČO 25857151)
-
Nový vlastník a provozovatel Air Truck s.r.o. (IČO 02298155)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Nový vlastník a provozovatel VIN-TRANS s.r.o. (IČO 28105583)Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2024 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 389 01, VODŇANY · protokol CZ-3309-23-10-0205
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2025 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 389 01, VODŇANY · protokol CZ-3309-24-10-0162
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2026 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 389 01, VODŇANY · protokol CZ-3309-25-10-0058
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (LAMBERET SEMIFRIGO 2008 v ČR v průměru 3,6, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 91,9 %
Srovnáváme s 62 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu LAMBERET SEMIFRIGO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- LAMBERET
- Obchodní označení
- SEMIFRIGO
- Typ
- LAMBERET SEMIFRIGO LVF S3 / LVF S3
- Typ kód
- LVF S3
- VIN
- VM3LVFS3F81R19193
- PČV
- 9207054
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- MRAZÍRENSKÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- LAMBERET, ST.CYR S/MENTHON, FRANCIE
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 12. 3. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 3. 2008
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 3-0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 14040/ 2600/ 4000
- Rozvor [mm]
- T 6141;1310; 1310
- Provozní hmotnost
- 8700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 38000/ 35000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 11000; 9000/ 8000
8000/ 9000
8000/ 9000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 13390
- Ložná šířka
- 2460
- Objem cisterny
- 86
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- LAMBERET, ST.CYR S/MENTHON, FRANCIE
- Výrobní číslo karoserie
- 08C0246/001
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3477-003-01
- Číslo TP
- UG259397
- Číslo ORV
- UBF928323
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DNE 06.11.2017 PROVEDENA RAŽBA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ Z DŮVODU KOROZE VIN A ZTOTOŽNĚNÍ VOZ.AKRED.ZÁSTUPCEM VOZ.LAMBERET FIRMOU: EUROPETRANS,S.R.O.,PRAHA 5,IČ: 43004954, ČJ: 27-534951/17/K/4. VIN VYRAŽEN NA PRAVÉ STRANĚ RÁMU NÁVĚSU. MHMP-DBŘ-7027/2023
- Další záznamy
- Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
DNE 06.11.2017 PROVEDENA RAŽBA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ Z DŮVODU KOROZE VIN
A ZTOTOŽNĚNÍ VOZ.AKRED.ZÁSTUPCEM VOZ.LAMBERET FIRMOU: EUROPETRANS,S.R.O.,PRAHA 5,IČ: 43004954,
ČJ: 27-534951/17/K/4. VIN VYRAŽEN NA PRAVÉ STRANĚ RÁMU NÁVĚSU.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VM3LVFS3F81R19193
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.