LAMBERET
- 2015
- ČERNÁ
VINVM3LVFS3FE1R26728
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 12:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VM3LVFS3FE1R26728
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 22. 2. 2022. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 62 dnů (22. 2. 2022 až 25. 4. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- LAMBERET
- Typ
- LVFS3
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 3. 12. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 2. 2022
- Barva
- ČERNÁ
- Kategorie
- O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: EXUMA s.r.o. (IČO 08153299) od 22. 2. 2022
- Vlastník: EXUMA s.r.o. (IČO 08153299) od 9. 6. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 12. 2015 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 22. 2. 2022 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 22. 2. 2022 | Nový vlastník | Leasekredit, a.s. (IČO 27677150) | Registr silničních vozidel |
| 22. 2. 2022 | Nový provozovatel | EXUMA s.r.o. (IČO 08153299) | Registr silničních vozidel |
| 25. 4. 2022 | Nový vlastník | Pro LeaseKredit, s.r.o. (IČO 07033893) | Registr silničních vozidel |
| 9. 6. 2026 | Nový vlastník | EXUMA s.r.o. (IČO 08153299) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 4. 2026 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2027 |
| 25. 4. 2025 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2026 |
| 18. 4. 2024 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2025 |
| 28. 4. 2023 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 3 lehké
| 28. 4. 2024 |
| 20. 4. 2022 | Opakovaná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 2. 2023 |
| 21. 2. 2022 | Před registrací | Velim (č. 3238) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 23. 3. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník Leasekredit, a.s. (IČO 27677150)Nový provozovatel EXUMA s.r.o. (IČO 08153299)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2023 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-22-04-1247
-
Nový vlastník Pro LeaseKredit, s.r.o. (IČO 07033893)
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 156 64, Praha · protokol CZ-7701-22-10-0117
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-23-04-1334
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-24-04-1010
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2026 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-25-04-1547
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2027 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-26-04-0473
-
Nový vlastník EXUMA s.r.o. (IČO 08153299)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (41)
Identifikace
- Tovární značka
- LAMBERET
- Typ
- LVFS3
- Varianta
- C0439
- Verze
- 011101500
- Typ kód
- LVFS3
- VIN
- VM3LVFS3FE1R26728
- PČV
- 17247340
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Druh vozidla 2. ř.
- DA NÁVĚS
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- LAMBERET SAS, ST. CYR S/MENTHON, FRANCIE
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 3. 12. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 2. 2022
- Druh (typ)
- 04 KLIMATIZOVANÁ NÁSTAVBA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 14040/ 2600/ 4000
- Rozvor [mm]
- 6140+1310+1310
- Provozní hmotnost
- 8740
- Hmotnosti zatížení SZ
- 11000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 34000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/ - Ložná délka
- 13340
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e2*2007/46*0184*03
- Číslo ORV
- UBN985457
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 102
- Doplňkový text na TP
- DOVOZ SRN DNE 25.04.2022 BYLO OBNOVENO VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGII.
- Další záznamy
- .
M: 6140+1310+1310
1. REGISTRACE VOZIDLA DLE TP 03.12.2005, ORIGINÁL TP ODEBRÁN NA MÚ KOLÍN
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VM3LVFS3FE1R26728
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.