LAMBERET

  • 2015
  • BÍLÁ

VINVM3LVFS3FF1R29052

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 19:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VM3LVFS3FF1R29052

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 8. 4. 2022. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LAMBERET
Typ
LVFS3
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
27. 8. 2015
Datum 1. registrace v ČR
8. 4. 2022
Barva
BÍLÁ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
2
Vlastníci v registru
EXUMA s.r.o.
od 9. 6. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 8. 2015 První registrace Registr silničních vozidel
8. 4. 2022 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
8. 4. 2022 Nový vlastník Pro LeaseKredit, s.r.o. (IČO 07033893) Registr silničních vozidel
8. 4. 2022 Nový provozovatel EXUMA s.r.o. (IČO 08153299) Registr silničních vozidel
9. 6. 2026 Nový vlastník EXUMA s.r.o. (IČO 08153299) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 8. 2026 Pravidelná STK Velim (č. 3238) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
10. 8. 2027
28. 7. 2025 Pravidelná STK Velim (č. 3238) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
28. 7. 2026
26. 7. 2024 Pravidelná STK Velim (č. 3238) – způsobilé bez závad 26. 7. 2025
5. 6. 2023 Pravidelná STK Velim (č. 3238) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 6. 2024
24. 4. 2023 Pravidelná STK Jihlava (č. 3765) – dočasně způsobilé
2 vážné
  • 1.1.14.1.3 Brzdový buben nebo kotouč zjevně nadměrně opotřebený (zeslabený). vážná
  • 1.2.1.4 Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. vážná
24. 5. 2023
7. 4. 2022 Před registrací Velim (č. 3238) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
7. 4. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2023 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-22-04-0539
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník Pro LeaseKredit, s.r.o. (IČO 07033893)
    Nový provozovatel EXUMA s.r.o. (IČO 08153299)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2023 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3765-23-04-0469
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-23-06-0190
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-24-07-1398
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2026 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-25-07-1429
  8. Nový vlastník EXUMA s.r.o. (IČO 08153299)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2027 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-26-08-0358
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (46)

Identifikace

Tovární značka
LAMBERET
Typ
LVFS3
Varianta
C0439
Verze
011101500
Typ kód
LVFS3
VIN
VM3LVFS3FF1R29052
PČV
17320358
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DA NÁVĚS
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
LAMBERET SAS, ST. CYR S/MENTHON, FRANCIE
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
27. 8. 2015
Datum 1. registrace v ČR
8. 4. 2022
Druh (typ)
04 KLIMATIZOVANÁ NÁSTAVBA S REGULACÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
14040/ 2600/ 4000
Rozvor [mm]
6140+1310+1310
Provozní hmotnost
8730
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 34000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Ložná délka
13340
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
LAMBERET SAS, ST. CYR S/MENTHON, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA H50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e2*2007/46*0184*03
Číslo ORV
UBN985459
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Doplňkový text na TP
DOVOZ SRN
Další záznamy
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 6140+1310+1310
1. REGISTRACE VOZIDLA DLE TP 27.08.2015, ORIGINÁL TP ODEBRÁN NA MÚ KOLÍN

Další ověření (externí odkazy)