IVECO BUS URBANWAY

  • 2021
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE4226P700312418

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 1:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE4226P700312418

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
URBANWAY
Typ
PS
Datum 1. registrace
2. 2. 2021
Datum 1. registrace v ČR
2. 2. 2021
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 21. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
333 498 km
při prohlídce 21. 1. 2026

Obvyklé u modelu 5 let po roce výroby (všechny roky výroby): 266–360 tis. km (medián 311 904 km, 475 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o.
od 2. 2. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 2. 2021 První registrace Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. (IČO 60730153) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000400 000 2023202420252026 26. 1. 2022: 75 520 km26. 1. 2022: 75 526 km25. 1. 2023: 139 477 km25. 1. 2023: 139 483 km24. 1. 2024: 200 362 km24. 1. 2024: 200 368 km22. 1. 2025: 260 974 km22. 1. 2025: 260 980 km21. 1. 2026: 333 492 km21. 1. 2026: 333 498 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 1. 2026 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 333 498 km způsobilé bez závad 21. 1. 2027
21. 1. 2026 Měření emisí Zlín (č. 570505) 333 492 km způsobilé bez závad 21. 1. 2028
22. 1. 2025 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 260 980 km způsobilé bez závad 22. 1. 2026
22. 1. 2025 Měření emisí Zlín (č. 570505) 260 974 km způsobilé bez závad 22. 1. 2027
24. 1. 2024 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 200 368 km způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
24. 1. 2025
24. 1. 2024 Měření emisí Zlín (č. 570505) 200 362 km způsobilé bez závad 24. 1. 2026
25. 1. 2023 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 139 483 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 1. 2024
25. 1. 2023 Měření emisí Zlín (č. 570505) 139 477 km způsobilé bez závad 25. 1. 2025
26. 1. 2022 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 75 526 km způsobilé bez závad 26. 1. 2023
26. 1. 2022 Měření emisí Zlín (č. 570505) 75 520 km způsobilé bez závad 26. 1. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. (IČO 60730153)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-01-2080
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-01-1959
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-01-1849
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-01-1425
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-01-1272
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (46)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
URBANWAY
Typ
PS
Varianta
ECD
Verze
CH3K
Typ kód
PS
VIN
VNE4226P700312418
PČV
16655292
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
městský
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Datum 1. registrace
2. 2. 2021
Datum 1. registrace v ČR
2. 2. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE612B*M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
95

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2018/932D; EURO 6-STEP D
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,52
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1650
Za jízdy
77.3

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12000/ 2500/ 3164
Rozvor [mm]
6120
Provozní hmotnost
11985
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20000/ 19000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R22.5 150/- J/ 22.5 X 7.50
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.50
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
99 / 25
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7783-0066
ES/EU
e2*2007/46*0091*22
Číslo TP
UL544972
Číslo ORV
UBE919076
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#V.9: EURO 6 - STEP D
M: 6120

Další ověření (externí odkazy)