IVECO BUS URBANWAY
- 2017
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 8710 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINVNE422CP800309189
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 8:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE422CP800309189
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO BUS
- Model
- URBANWAY
- Typ
- PU
- Datum 1. registrace
- 10. 10. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 10. 2017
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8710 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. (IČO 60730153) od 10. 10. 2017
- Provozovatel: Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. (IČO 60730153) od 10. 10. 2017
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2026: 344–565 tis. km (medián 518 264 km, 44 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 10. 2017 | První registrace | Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. (IČO 60730153) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 9. 2026 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 2 831 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2027 |
| 22. 9. 2026 | Měření emisí | Zlín (č. 570505) | 2 825 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2028 |
| 23. 9. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 313 629 km | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2026 |
| 23. 9. 2025 | Měření emisí | Zlín (č. 570505) | 313 623 km | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2027 |
| 24. 9. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 270 228 km | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2025 |
| 24. 9. 2024 | Měření emisí | Zlín (č. 570505) | 270 222 km | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2026 |
| 26. 9. 2023 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 239 134 km | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2024 |
| 26. 9. 2023 | Měření emisí | Zlín (č. 570505) | 239 128 km | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2025 |
| 3. 10. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 201 645 km | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2023 |
| 3. 10. 2022 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 201 640 km | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2023 |
| 4. 10. 2021 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 168 784 km | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2022 |
| 4. 10. 2021 | Měření emisí | Zlín (č. 570505) | 168 778 km | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2022 |
| 6. 10. 2020 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 144 235 km | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2021 |
| 6. 10. 2020 | Měření emisí | Zlín (č. 570505) | 144 229 km | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2021 |
| 8. 10. 2019 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 118 937 km | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2020 |
| 8. 10. 2019 | Měření emisí | Zlín (č. 570505) | 118 931 km | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2020 |
| 9. 10. 2018 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 69 230 km | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2019 |
| 9. 10. 2018 | Měření emisí | Zlín (č. 570505) | 69 224 km | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. (IČO 60730153)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-10-0722
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-10-0689
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-10-0516
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-10-0170
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-10-0075
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-09-2068
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-09-1767
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-09-1763
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-09-1483
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO BUS
- Obchodní označení
- URBANWAY
- Typ
- PU
- Varianta
- ECD
- Verze
- BH4K
- Typ kód
- PU
- VIN
- VNE422CP800309189
- PČV
- 14835377
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 10. 10. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 10. 2017
- Druh (typ)
- MĚSTSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F2CFE612B*C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8710
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 70
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 627/2014C
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1650
- Za jízdy
- 79.9
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 17910/ 2500/ 3164
- Rozvor [mm]
- 5355; 6675
- Provozní hmotnost
- 18110
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 30000/ 28000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 10000
13000/ 11500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/70 R 22.5 150/145 J / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 150/145 [2] / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 1150/145 J [2] / 22.5 X 7.5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
- Barva
- ŽLUTÁ
- Barva doplňková
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 145 / 36 / 109
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7784-009-05
- Číslo TP
- UH175369
- Číslo ORV
- UAS900724
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VNE422CP800309189
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.