IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2017
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 235 kW ≈ 320 k

VINVNE5046N00M033387

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 10:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5046N00M033387

STK končí 28. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
27. 12. 2017
Datum 1. registrace v ČR
27. 12. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
235 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 22 dnů
platnost do 28. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
528 552 km
při prohlídce 28. 11. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 392–558 tis. km (medián 476 090 km, 168 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
VOJTILA TRANS BUS s.r.o.
od 26. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 12. 2017 První registrace UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
27. 12. 2017 Nový provozovatel VOJTILA TRANS s.r.o. (IČO 26236699) Registr silničních vozidel
27. 12. 2023 Nový provozovatel VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531) Registr silničních vozidel
26. 8. 2026 Nový vlastník VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 2019202020212022202320242025 12. 12. 2018: 53 354 km10. 12. 2019: 109 802 km8. 12. 2020: 164 715 km9. 12. 2020: 194 950 km9. 12. 2021: 215 534 km10. 12. 2021: 215 540 km6. 12. 2022: 290 851 km7. 12. 2022: 290 856 km7. 12. 2023: 370 722 km7. 12. 2023: 370 724 km3. 12. 2024: 448 500 km27. 11. 2025: 528 326 km28. 11. 2025: 528 552 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 528 552 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 9.1.1.2.1 Dveře autobusu jsou zdeformované, popraskané nebo zkorodované, ale tento stav nemá vliv na bezpečnost přepravovaných osob. lehká
28. 11. 2026
27. 11. 2025 Měření emisí Olomouc (č. 580508) 528 326 km nezpůsobilé
2 vážné
  • 8.2.2.2.1.3 U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
3. 12. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 448 500 km způsobilé bez závad 3. 12. 2025
7. 12. 2023 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 370 724 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 12. 2024
7. 12. 2023 Měření emisí Olomouc (č. 480557) 370 722 km způsobilé bez závad 7. 12. 2024
7. 12. 2022 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 290 856 km způsobilé bez závad 7. 12. 2023
6. 12. 2022 Měření emisí Olomouc (č. 480557) 290 851 km způsobilé bez závad 6. 12. 2023
10. 12. 2021 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 215 540 km způsobilé bez závad 10. 12. 2022
9. 12. 2021 Měření emisí Olomouc (č. 480557) 215 534 km způsobilé bez závad 9. 12. 2022
9. 12. 2020 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 194 950 km způsobilé bez závad 9. 12. 2021
8. 12. 2020 Měření emisí Olomouc (č. 480557) 164 715 km způsobilé bez závad 8. 12. 2021
10. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 109 802 km způsobilé bez závad 10. 12. 2020
12. 12. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 53 354 km způsobilé bez závad 12. 12. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel VOJTILA TRANS s.r.o. (IČO 26236699)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-18-12-0223
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2020 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-12-0236
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2021 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-12-0199
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2022 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-21-12-0251
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2023 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-22-12-0148
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2024 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-23-12-0154
  8. Nový provozovatel VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-12-0073
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-11-0690
  11. Nový vlastník VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2017 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 65 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1NM4
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5046N00M033387
PČV
14956848
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
27. 12. 2017
Datum 1. registrace v ČR
27. 12. 2017
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F4AFE612D*J
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
235 / 2500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.52
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1875
Za jízdy
77.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3230
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
11225
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R 22.5 148/145 J / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 148/145 J [2] / 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
90 / 44 / 46
ASR
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8834-010-11
ES/EU
e8*2007/46*0086*
Číslo ORV
UBO499267
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*1: (VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ)
*4(D.1): IVECO
*6(D.2): ?? dle provedení vozidla
*7(D.2): G???? dle provedení vozidla
*8(D.3): dle provedení vozidla
*23(S): dle provedení vozidla
*24(S.1): dle provedení vozidla
*25(S.2): dle provedení vozidla
*31(14): 3 140 dle provedení vozidla
*35(G): dle provedení vozidla (max. 12 500)
*38(17): Z 100
*39(O): 2 500/2 500
*40(O.2): 750/750
*41(18): 20 400/20 300
*42(19): TŘÍDA A 50-X; SPORT JACHT Z 280F
*50,51(U.1/U.2,U.3): dle provedení vozidla
*57(29): AUT]
* Číslo homologace typu ES e8*2007/46*0086*08
*23: 92
*36: 17 900/17 800
*37: 6 300/6 300; 11 600/11 500
*57: MAN
Vozidlo je vyrobeno v ČR.
Směrnice EHS/ES č.: 136/2014A - EURO 6
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)