IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2017
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 235 kW ≈ 320 k

VINVNE5046N20M033407

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5046N20M033407

STK končí 26. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
27. 12. 2017
Datum 1. registrace v ČR
27. 12. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
235 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 21 dnů
platnost do 26. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
395 811 km
při prohlídce 26. 11. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 392–558 tis. km (medián 476 090 km, 168 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
VOJTILA TRANS BUS s.r.o.
od 26. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 12. 2017 První registrace UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
27. 12. 2017 Nový provozovatel VOJTILA TRANS s.r.o. (IČO 26236699) Registr silničních vozidel
27. 12. 2023 Nový provozovatel VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531) Registr silničních vozidel
26. 8. 2026 Nový vlastník VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 2019202020212022202320242025 18. 12. 2018: 52 055 km10. 12. 2019: 104 295 km7. 12. 2020: 151 531 km8. 12. 2020: 151 537 km7. 12. 2021: 198 182 km7. 12. 2021: 198 185 km6. 12. 2022: 245 624 km7. 12. 2022: 245 629 km29. 11. 2023: 294 947 km29. 11. 2023: 294 949 km27. 11. 2024: 346 283 km26. 11. 2025: 395 811 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 395 811 km způsobilé bez závad 26. 11. 2026
27. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 346 283 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
27. 11. 2025
29. 11. 2023 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 294 949 km způsobilé bez závad 29. 11. 2024
29. 11. 2023 Měření emisí Olomouc (č. 480557) 294 947 km způsobilé bez závad 29. 11. 2024
7. 12. 2022 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 245 629 km způsobilé bez závad 7. 12. 2023
6. 12. 2022 Měření emisí Olomouc (č. 480557) 245 624 km způsobilé bez závad 6. 12. 2023
7. 12. 2021 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 198 185 km způsobilé bez závad 7. 12. 2022
7. 12. 2021 Měření emisí Olomouc (č. 480557) 198 182 km způsobilé bez závad 7. 12. 2022
8. 12. 2020 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 151 537 km způsobilé bez závad 8. 12. 2021
7. 12. 2020 Měření emisí Olomouc (č. 480557) 151 531 km způsobilé bez závad 7. 12. 2021
10. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 104 295 km způsobilé bez závad 10. 12. 2020
18. 12. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 52 055 km způsobilé bez závad 18. 12. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel VOJTILA TRANS s.r.o. (IČO 26236699)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-18-12-0371
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2020 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-12-0245
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2021 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-12-0159
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2022 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-21-12-0155
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2023 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-22-12-0144
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2024 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-23-11-0685
  8. Nový provozovatel VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-11-0681
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-11-0585
  11. Nový vlastník VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2017 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 65 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1NM4
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5046N20M033407
PČV
14956534
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
27. 12. 2017
Datum 1. registrace v ČR
27. 12. 2017
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F4AFE612D*J
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
235 / 2500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.52
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1875
Za jízdy
77.5

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3230
Rozvor [mm]
6 030
Provozní hmotnost
11225
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R 22.5 148/145 J/ 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 148/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
90 / 44 / 46
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10. 10. 8834
ES/EU
e8*2007/46*0086*
Číslo ORV
UBO499272
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*1: (VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ)
*4(D.1): IRISBUS
*6(D.2): ?? dle provedení vozidla
*7(D.2): G???? dle provedení vozidla
*8(D.3): dle provedení vozidla
*23(S): dle provedení vozidla
*24(S.1): dle provedení vozidla
*25(S.2): dle provedení vozidla
*31(14): 3 140 dle provedení vozidla
*35(G): dle provedení vozidla (max. 12 500)
*38(17): Z 100
*39(O): 2 500/2 500
*40(O.2): 750/750
*41(18): 20 400/20 300
*42(19): TŘÍDA A 50-X
*50,51(U.1/U.2,U.3): dle provedení vozidla
*56(28): NE
*57(29): AUT]
* Číslo homologace typu ES e8*2007/46*0086*03
*23: 92
*36: 17 900/17 800
*37: 6 300/6 300; 11 600/11 500
*57: MAN
Vozidlo je vyrobeno v ČR.
Variabilní provedení vozidla: vozidlo je vybaveno indikaci defektu v
kterékoliv z pneumatik, prostředky pro bezdemontážní opravu poškozené
pneumatiky umožňující nouzové dojetí.
Tažné zařízení SPORT-JACHT ZT 055 K, v.č. ...
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)