IVECO CROSSWAY LOW ENTRY
- 2017
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 6728 cm³
- 235 kW ≈ 320 k
VINVNE5046N90M033405
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5046N90M033405
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO
- Model
- CROSSWAY LOW ENTRY
- Typ
- / CBLE4/00
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 27. 12. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 12. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6728 cm³
- Výkon
- 235 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531) od 27. 12. 2023
- Vlastník: VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531) od 26. 8. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 12. 2017 | První registrace | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 27. 12. 2017 | Nový provozovatel | VOJTILA TRANS s.r.o. (IČO 26236699) | Registr silničních vozidel |
| 27. 12. 2023 | Nový provozovatel | VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531) | Registr silničních vozidel |
| 26. 8. 2026 | Nový vlastník | VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 12. 2025 | Opakovaná STK | Olomouc (č. 3818) | 392 431 km | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2026 |
| 19. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 389 288 km | dočasně způsobilé | 1 vážná | 19. 11. 2026 |
| 26. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 335 146 km | způsobilé | 2 lehké | 26. 11. 2025 |
| 5. 12. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 284 973 km | způsobilé | 1 lehká | 5. 12. 2024 |
| 5. 12. 2023 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 284 970 km | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2024 |
| 6. 12. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 241 915 km | způsobilé | 1 lehká | 6. 12. 2023 |
| 6. 12. 2022 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 241 912 km | způsobilé | bez závad | 6. 12. 2023 |
| 15. 12. 2021 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 195 631 km | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2022 |
| 14. 12. 2021 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 195 607 km | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2022 |
| 15. 12. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 149 925 km | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2021 |
| 15. 12. 2020 | Měření emisí | Olomouc (č. 580508) | 149 924 km | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2021 |
| 16. 12. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 100 494 km | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2020 |
| 17. 12. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 48 919 km | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel VOJTILA TRANS s.r.o. (IČO 26236699)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-18-12-0341
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2020 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-12-0376
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2021 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-12-0322
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2022 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-21-12-0340
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2023 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-22-12-0124
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2024 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-23-12-0079
-
Nový provozovatel VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-11-0636
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-11-0419
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-12-0262
-
Nový vlastník VOJTILA TRANS BUS s.r.o. (IČO 26274531)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO
- Obchodní označení
- CROSSWAY LOW ENTRY
- Typ
- / CBLE4/00
- Varianta
- 4C
- Verze
- G1NM4
- Typ kód
- CBLE4/00
- VIN
- VNE5046N90M033405
- PČV
- 14956676
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 27. 12. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 12. 2017
- Druh (typ)
- NÍZKOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F4AFE612D*C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 235 / 2500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6728
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
- Nejvyšší rychlost omezení
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.52
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1875
- Za jízdy
- 77.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 12050/ 2550/ 3230
- Rozvor [mm]
- 6030
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11225
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17900/ 17800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6300/ 6300
11600/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/70 R 22.5 148/145 J / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 148/145 J [2] / 22.5 X 7.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 90 / 44 / 46
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e8*2007/46*0086*
- Číslo ORV
- UBO499271
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
*1: (VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ)
*4(D.1): IRISBUS
*6(D.2): ?? dle provedení vozidla
*7(D.2): G???? dle provedení vozidla
*8(D.3): dle provedení vozidla
*23(S): dle provedení vozidla
*24(S.1): dle provedení vozidla
*25(S.2): dle provedení vozidla
*31(14): 3 140 dle provedení vozidla
*35(G): dle provedení vozidla (max. 12 500)
*38(17): Z 100
*39(O): 2 500/2 500
*40(O.2): 750/750
*41(18): 20 400/20 300
*42(19): TŘÍDA A 50-X
*50,51(U.1/U.2,U.3): dle provedení vozidla
*56(28): NE
*57(29): AUT]
* Číslo homologace typu ES e8*2007/46*0086*03
*23: 92
*36: 17 900/17 800
*37: 6 300/6 300; 11 600/11 500
*57: MAN
Vozidlo je vyrobeno v ČR.
Variabilní provedení vozidla: vozidlo je vybaveno indikaci defektu v
kterékoliv z pneumatik, prostředky pro bezdemontážní opravu poškozené
pneumatiky umožňující nouzové dojetí.
Tažné zařízení SPORT-JACHT ZT 055 K, v.č. ...
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VNE5046N90M033405
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.