IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5246P00M033112

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 1:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P00M033112

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
31. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
31. 1. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 30. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
378 287 km
při prohlídce 30. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 444–592 tis. km (medián 535 659 km, 107 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
OverLine s.r.o.
od 24. 2. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
31. 1. 2018 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
31. 1. 2018 Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel
24. 2. 2026 Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 2020202120222023202420252026 31. 1. 2019: 40 102 km22. 1. 2020: 113 912 km24. 1. 2020: 113 953 km10. 2. 2021: 173 642 km10. 2. 2021: 173 643 km2. 2. 2022: 214 342 km2. 2. 2022: 214 343 km1. 3. 2023: 254 235 km15. 2. 2024: 278 032 km15. 2. 2024: 278 033 km4. 2. 2025: 312 326 km30. 1. 2026: 378 286 km30. 1. 2026: 378 287 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 1. 2026 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 378 287 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
30. 1. 2027
30. 1. 2026 Měření emisí Turnov (č. 460818) 378 286 km způsobilé bez závad 30. 1. 2027
4. 2. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Turnov (č. 3617) 312 326 km způsobilé bez závad 4. 2. 2026
15. 2. 2024 Pravidelná STK Jablonec nad Nisou (č. 3518) 278 033 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
15. 2. 2025
15. 2. 2024 Měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 450417) 278 032 km způsobilé bez závad 15. 2. 2025
1. 3. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 254 235 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
1. 3. 2024
2. 2. 2022 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 214 343 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 2. 2023
2. 2. 2022 Měření emisí Brno (č. 570206) 214 342 km způsobilé bez závad 2. 2. 2023
10. 2. 2021 Pravidelná STK Jablonec nad Nisou (č. 3518) 173 643 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 2. 2022
10. 2. 2021 Měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 450417) 173 642 km způsobilé bez závad 10. 2. 2022
24. 1. 2020 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 113 953 km způsobilé bez závad 24. 1. 2021
22. 1. 2020 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 113 912 km způsobilé bez závad 22. 1. 2021
31. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 3518) 40 102 km způsobilé bez závad 31. 1. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2019
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2020 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-19-01-0609
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-01-0395
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2022 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-21-02-0203
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2023 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-22-02-0009
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-23-03-0002
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2025 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-24-02-0274
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2026 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-02-0145
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2027 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-26-01-1512
  10. Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2018 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 62 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1MM3
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5246P00M033112
PČV
15006608
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
31. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
31. 1. 2018
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL
Typ motoru
F2CFE612B*J
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1650
Za jízdy
78.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3140
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
11375
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R 22.5 148/145 J / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 148/145 J [2] / 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO FRANCE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
86 / 46 / 40
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
12. 21. 8834
ES/EU
E8*2007/46*0086*
Číslo ORV
UBK839433
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
KARTA OK
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*1: (VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ)
*4(D.1): IVECO
*6(D.2): ?? dle provedení vozidla
*7(D.2): G???? dle provedení vozidla
*8(D.3): dle provedení vozidla
*23(S): dle provedení vozidla
*24(S.1): dle provedení vozidla
*25(S.2): dle provedení vozidla
*31(14): 3 140 dle provedení vozidla
*35(G): dle provedení vozidla (max. 12 500)
*38(17): Z 140
*39(O): 3 500/3 500
*40(O.2): 750/750
*41(18): 21 400/21 300
*42(19): TŘÍDA A 50-X; SPORT JACHT Z 280F
*50,51(U.1/U.2,U.3): dle provedení vozidla
*57(29): AUT]
* Číslo homologace typu ES e8*2007/46*0086*08
*23: 92
*36: 17 900/17 800
*37: 6 300/6 300; 11 600/11 500
*57: MAN
Vozidlo je vyrobeno v ČR.
Směrnice EHS/ES č.: 136/2014A - EURO 6
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)