IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY
- 2018
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 8710 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINVNE5246P00M033191
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P00M033191
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO BUS
- Model
- CROSSWAY LOW ENTRY
- Typ
- / CBLE4/00
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 19. 1. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 1. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8710 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: OverLine s.r.o. (IČO 05645638) od 19. 1. 2018
- Vlastník: OverLine s.r.o. (IČO 05645638) od 24. 2. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 444–592 tis. km (medián 535 659 km, 107 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 1. 2018 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 19. 1. 2018 | Nový provozovatel | OverLine s.r.o. (IČO 05645638) | Registr silničních vozidel |
| 24. 2. 2026 | Nový vlastník | OverLine s.r.o. (IČO 05645638) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 417 681 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 1. 2027 |
| 18. 2. 2025 | Opakovaná STK | Turnov (č. 3617) | 363 808 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 1. 2026 |
| 31. 1. 2025 | Opakovaná STK | Turnov (č. 3617) | 360 989 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 2. 3. 2025 |
| 17. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Turnov (č. 3617) | 359 283 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 17. 1. 2026 |
| 16. 1. 2024 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 304 628 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 1. 2025 |
| 17. 1. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Jablonec nad Nisou (č. 3518) | 238 523 km | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 1. 2024 |
| 13. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Jablonec nad Nisou (č. 3518) | 168 322 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 1. 2023 |
| 14. 1. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Jablonec nad Nisou (č. 3518) | 122 717 km | způsobilé | 1 lehká
| 14. 1. 2022 |
| 16. 1. 2020 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3518) | 82 388 km | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2021 |
| 9. 1. 2020 | Měření emisí | Jablonec nad Nisou (č. 450417) | 81 143 km | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2021 |
| 16. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Jablonec nad Nisou (č. 3518) | 45 295 km | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2020 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-19-01-0248
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2021 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-20-01-0295
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2022 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-21-01-0199
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2023 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-22-01-0209
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2024 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-23-01-0265
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-24-01-0778
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-01-0808
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-01-1526
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2026 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-02-0910
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-26-01-0156
-
Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2018 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 62 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO BUS
- Obchodní označení
- CROSSWAY LOW ENTRY
- Typ
- / CBLE4/00
- Varianta
- 4C
- Verze
- G3MM3
- Typ kód
- CBLE4/00
- VIN
- VNE5246P00M033191
- PČV
- 14989062
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- IVECO FRANCE
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 19. 1. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 1. 2018
- Druh (typ)
- CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL
- Typ motoru
- F2CFE612B*J
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8710
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
- Nejvyšší rychlost omezení
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1650
- Za jízdy
- 78.2
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 12050/ 2550/ 3140
- Rozvor [mm]
- 6030
- Provozní hmotnost
- 11375
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17900/ 17800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6300/ 6300
11600/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 21400/ 21300
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/70 R 22.5 148/145 J / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 148/145 J [2] / 22.5 X 7.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IVECO FRANCE
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 83 / 46 / 37
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 12. 21. 8834
- ES/EU
- E8*2007/46*0086*
- Číslo ORV
- UBK839434
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VNE5246P00M033191
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.