IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2021
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5246P00M047186

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 12:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P00M047186

STK končí 5. 12. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
9. 2. 2021
Datum 1. registrace v ČR
9. 2. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 29 dnů
platnost do 5. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
498 988 km
při prohlídce 5. 12. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 241–364 tis. km (medián 303 588 km, 302 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Transdev Čechy s.r.o.
od 5. 2. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 2. 2021 První registrace Transdev Morava s.r.o. (IČO 06738346) Registr silničních vozidel
9. 2. 2021 Nový provozovatel Transdev Čechy s.r.o. (IČO 15040500) Registr silničních vozidel
5. 2. 2025 Nový vlastník Transdev Čechy s.r.o. (IČO 15040500) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 202320242025 5. 1. 2022: 94 618 km5. 1. 2022: 94 754 km20. 12. 2022: 199 253 km11. 12. 2023: 304 441 km11. 12. 2023: 304 442 km11. 12. 2024: 409 911 km11. 12. 2024: 409 912 km5. 12. 2025: 498 988 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 12. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Náchod (č. 3623) 498 988 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 9.1.2.2.1 Označení únikového východu nebo návod na otevření únikového východu v autobusu je částečně poškozený, aleje srozumitelný. lehká
5. 12. 2026
11. 12. 2024 Pravidelná STK Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) 409 912 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky. lehká
  • 4.7.1.1.2 Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. lehká
11. 12. 2025
11. 12. 2024 Měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 560701) 409 911 km způsobilé bez závad 11. 12. 2025
11. 12. 2023 Pravidelná STK Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) 304 442 km způsobilé bez závad 11. 12. 2024
11. 12. 2023 Měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 560701) 304 441 km způsobilé bez závad 11. 12. 2024
20. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 199 253 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
20. 12. 2024
5. 1. 2022 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 94 754 km způsobilé bez závad 5. 1. 2023
5. 1. 2022 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 94 618 km způsobilé bez závad 5. 1. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Transdev Morava s.r.o. (IČO 06738346)
    Nový provozovatel Transdev Čechy s.r.o. (IČO 15040500)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2022
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2023 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-22-01-0146
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2023 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-22-12-0649
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2024 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-23-12-0064
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2025 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-24-12-0055
  6. Nový vlastník Transdev Čechy s.r.o. (IČO 15040500)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2026 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-25-12-0252
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2021 v ČR obvykle 1,6, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 78 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1UM4
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5246P00M047186
PČV
16664400
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
9. 2. 2021
Datum 1. registrace v ČR
9. 2. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE612B*M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.52
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1650
Za jízdy
78.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
11625
Hmotnosti zatížení SZ
150
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6 300/ 6 300
11 600/ 11 500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
21400/ 21300
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
83 / 46 / 37
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X, SPORT-JACHT TYP Z280F; E8 55R-01 5235
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8834-0107
ES/EU
e8*2007/46*0086*16
Číslo ORV
UBL006068
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla s 1 vozíčkářem:
*S: 77
*S.1: 46
*S.2: 31
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)