IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5246P20M021950

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 10:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P20M021950

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
CBLE4/00
Datum 1. registrace
12. 12. 2014
Datum 1. registrace v ČR
12. 12. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
597 830 km
při prohlídce 12. 3. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2026: 683–895 tis. km (medián 768 052 km, 68 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Pavel Dvořák
od 17. 1. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
12. 12. 2014 První registrace ČSAD Střední Čechy , a.s. (IČO 27616347) Registr silničních vozidel
17. 1. 2024 Nový vlastník a provozovatel Pavel Dvořák (IČO 01476076) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 201620182020202220242026 4. 8. 2015: 33 488 km14. 7. 2016: 96 326 km13. 7. 2017: 146 474 km12. 7. 2018: 199 251 km12. 7. 2018: 199 261 km12. 7. 2019: 248 784 km29. 6. 2020: 299 069 km25. 5. 2021: 347 274 km26. 5. 2022: 406 236 km18. 5. 2023: 466 479 km23. 4. 2024: 506 107 km24. 4. 2024: 506 112 km8. 4. 2025: 541 824 km8. 4. 2025: 541 829 km11. 3. 2026: 597 825 km12. 3. 2026: 597 830 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 3. 2026 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 597 830 km způsobilé bez závad 12. 3. 2027
11. 3. 2026 Měření emisí Tábor (č. 530802) 597 825 km způsobilé bez závad 11. 3. 2027
8. 4. 2025 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 541 829 km způsobilé bez závad 8. 4. 2026
8. 4. 2025 Měření emisí Tábor (č. 530802) 541 824 km způsobilé bez závad 8. 4. 2027
24. 4. 2024 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 506 112 km způsobilé bez závad 24. 4. 2025
23. 4. 2024 Měření emisí Tábor (č. 530802) 506 107 km způsobilé bez závad 23. 4. 2026
18. 5. 2023 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 466 479 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
18. 5. 2024
26. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3202) 406 236 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
26. 5. 2023
25. 5. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3202) 347 274 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
25. 5. 2022
29. 6. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3202) 299 069 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.2.3 Překročena lhůta povinné periodické prohlídky hasicího přístroje nebo periodická prohlídka přístroje chybí. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
29. 6. 2021
12. 7. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3202) 248 784 km způsobilé bez závad 12. 7. 2020
12. 7. 2018 Opakovaná STK Mělník (č. 3202) 199 261 km způsobilé bez závad 12. 7. 2019
12. 7. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3202) 199 251 km nezpůsobilé
1 vážná, 1 nebezpečná
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30%. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 5.2.3.3.1 Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky. vážná
13. 7. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3202) 146 474 km způsobilé bez závad 13. 7. 2018
14. 7. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3202) 96 326 km způsobilé bez závad 14. 7. 2017
4. 8. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3202) 33 488 km způsobilé bez závad 4. 8. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ČSAD Střední Čechy , a.s. (IČO 27616347)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2015
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2016 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2017 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2018 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-17-07-0793
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-18-07-0724
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2019 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-18-07-0747
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2020 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-19-07-0861
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2021 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-20-06-2414
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2022 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-21-05-1805
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2023 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-22-05-2283
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2024 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 276 01, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-05-1287
  11. Nový vlastník a provozovatel Pavel Dvořák (IČO 01476076)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2025 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-24-04-0986
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2026 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-25-04-0308
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2027 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-26-03-0506
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1HM4
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5246P20M021950
PČV
13312964
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Datum 1. registrace
12. 12. 2014
Datum 1. registrace v ČR
12. 12. 2014
Druh (typ)
NÍZKOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE612B*C
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
64/2012A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1650
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3140
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
11470
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R 22.5 148/145 J / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 148/145 J [2] / 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Barva doplňková
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
85 / 44 / 41
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8834-021-04
ES/EU
e8*2007/46*0086*
Číslo ORV
UBI883131
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
EHS 64/812A
Další záznamy
VOZIDLO VYROBENO V ČR
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
BARVADLE SKUTEČNOSTI ” BÍLÁ+ČERVENÁ+ MODRÁ

Další ověření (externí odkazy)