IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5246P30M033122

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 1:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P30M033122

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
23. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
23. 1. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
428 239 km
při prohlídce 9. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 444–592 tis. km (medián 535 659 km, 107 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
OverLine s.r.o.
od 14. 2. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 1. 2018 První registrace PEAC (Czech Republic) s.r.o. (IČO 26685884) Registr silničních vozidel
23. 1. 2018 Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel
14. 2. 2025 Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 2020202120222023202420252026 23. 1. 2019: 43 157 km23. 1. 2019: 43 210 km15. 1. 2020: 86 530 km17. 1. 2020: 86 609 km13. 1. 2021: 140 342 km15. 1. 2021: 140 398 km10. 1. 2022: 196 626 km12. 1. 2022: 196 701 km9. 1. 2023: 259 907 km11. 1. 2023: 259 958 km8. 1. 2024: 311 952 km11. 1. 2024: 312 003 km6. 1. 2025: 368 699 km9. 1. 2025: 368 775 km5. 1. 2026: 428 160 km9. 1. 2026: 428 239 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 1. 2026 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 428 239 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
9. 1. 2027
5. 1. 2026 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 428 160 km způsobilé bez závad 5. 1. 2027
9. 1. 2025 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 368 775 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
9. 1. 2026
6. 1. 2025 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 368 699 km způsobilé bez závad 6. 1. 2026
11. 1. 2024 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 312 003 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
11. 1. 2025
8. 1. 2024 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 311 952 km způsobilé bez závad 8. 1. 2025
11. 1. 2023 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 259 958 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 1. 2024
9. 1. 2023 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 259 907 km způsobilé bez závad 9. 1. 2024
12. 1. 2022 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 196 701 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
12. 1. 2023
10. 1. 2022 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 196 626 km způsobilé bez závad 10. 1. 2023
15. 1. 2021 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 140 398 km způsobilé bez závad 15. 1. 2022
13. 1. 2021 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 140 342 km způsobilé bez závad 13. 1. 2022
17. 1. 2020 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 86 609 km způsobilé bez závad 17. 1. 2021
15. 1. 2020 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 86 530 km způsobilé bez závad 15. 1. 2021
23. 1. 2019 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 43 210 km způsobilé bez závad 23. 1. 2020
23. 1. 2019 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 43 157 km způsobilé bez závad 23. 1. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník PEAC (Czech Republic) s.r.o. (IČO 26685884)
    Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2019
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2020 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-01-0836
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-20-01-0803
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2022 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-01-0583
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-22-01-0563
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2024 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-23-01-0526
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-24-01-0595
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2026 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-01-0368
  9. Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2027 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-26-01-0412
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2018 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 62 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1MM3
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5246P30M033122
PČV
14992909
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
23. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
23. 1. 2018
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL
Typ motoru
F2CFE612B*J
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1650
Za jízdy
78.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3140
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
11375
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R 22.5 148/145 J / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 148/145 J [2] / 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO FRANCE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
86 / 46 / 40
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
12. 21. 8834
ES/EU
e8*2007/46*0086*
Číslo ORV
UBJ365685
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
KARTA OK
Další záznamy
VOZIDLO JE VYROBENO V ČR.
SMĚRNICE EHS/ES Č.: 136/2014A - EURO 6
OBSADITELNOST VOZU S VOZÍČKÁŘEM:
S. POČET MÍST - CELKEM: 80
S.1.: K SEZENÍ: 46
S.2. K STÁNÍ: 34
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)