IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2021
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5246P30M049482

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 3:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P30M049482

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
9. 8. 2021
Datum 1. registrace v ČR
9. 8. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 7. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
390 826 km
při prohlídce 7. 8. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 293–437 tis. km (medián 352 654 km, 218 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
POHL Kladno spol. s r.o.
od 25. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 8. 2021 První registrace Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) Registr silničních vozidel
9. 8. 2021 Nový provozovatel POHL Kladno spol. s r.o. (IČO 47534702) Registr silničních vozidel
25. 8. 2026 Nový vlastník a provozovatel POHL Kladno spol. s r.o. (IČO 47534702) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 2023202420252026 11. 8. 2022: 114 797 km11. 8. 2023: 191 780 km9. 8. 2024: 270 297 km11. 8. 2025: 323 315 km7. 8. 2026: 390 826 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 8. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 390 826 km způsobilé bez závad 7. 8. 2027
11. 8. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 323 315 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
11. 8. 2026
9. 8. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 270 297 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
9. 8. 2025
11. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 191 780 km způsobilé bez závad 11. 8. 2024
11. 8. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 114 797 km způsobilé bez závad 11. 8. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)
    Nový provozovatel POHL Kladno spol. s r.o. (IČO 47534702)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-22-08-0553
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-23-08-0562
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-24-08-0368
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-25-08-0432
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-26-08-0272
  7. Nový vlastník a provozovatel POHL Kladno spol. s r.o. (IČO 47534702)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2021 v ČR obvykle 1,6, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 78 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1UM4
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5246P30M049482
PČV
16965611
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
9. 8. 2021
Datum 1. registrace v ČR
9. 8. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE612B*M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.52
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1650
Za jízdy
78.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
11950
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
76 / 48 / 28
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8834-0128
ES/EU
e8*2007/46*0086*17
Číslo ORV
UBO015677
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
TP ZNEPLATNĚN A VRÁCEN
Další záznamy
#V.9: EURO VI STEP D
M: 6030

Další ověření (externí odkazy)