IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5246P50M033140

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:50 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P50M033140

STK propadla 29. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
23. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
23. 1. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 29. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
551 780 km
při prohlídce 29. 10. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 398–548 tis. km (medián 486 311 km, 151 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
OverLine s.r.o.
od 24. 2. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 1. 2018 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
23. 1. 2018 Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel
24. 2. 2026 Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 202020212022202320242025 23. 1. 2019: 89 401 km22. 1. 2020: 152 824 km7. 1. 2021: 216 910 km6. 1. 2022: 291 138 km6. 1. 2022: 291 145 km12. 1. 2023: 375 245 km12. 1. 2024: 441 776 km21. 11. 2024: 499 916 km29. 10. 2025: 551 700 km29. 10. 2025: 551 780 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 10. 2025 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 551 780 km způsobilé bez závad 29. 10. 2026
29. 10. 2025 Měření emisí Jičín (č. 560401) 551 700 km způsobilé bez závad 29. 10. 2026
21. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 499 916 km způsobilé bez závad 21. 11. 2025
12. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 441 776 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
12. 1. 2025
12. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 375 245 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 1. 2024
6. 1. 2022 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 291 145 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
6. 1. 2023
6. 1. 2022 Měření emisí Jičín (č. 560401) 291 138 km způsobilé bez závad 6. 1. 2023
7. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 216 910 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 1. 2022
22. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 152 824 km způsobilé bez závad 22. 1. 2021
23. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 89 401 km způsobilé bez závad 23. 1. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2019
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-01-0276
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-20-01-0297
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-21-01-0063
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-22-01-0091
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-23-01-0155
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-24-01-0157
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-24-11-0158
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-25-10-0273
  10. Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2018 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 62 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G3MM3
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5246P50M033140
PČV
14993089
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
23. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
23. 1. 2018
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE612B*J
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1650
Za jízdy
78.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3140
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
11375
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
21400/ 21300
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R 22.5 148/145 J / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 148/145 J [2] / 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
83 / 46 / 37
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
12. 21. 8834
ES/EU
e8*2007/46*0086*
Číslo ORV
UBK839432
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
KARTA OK
Další záznamy
VOZIDLO JE VYROBENO V ČR.
SMĚRNICE EHS/ES Č. : 627/2014C - EURO 6.
OBSADITELNOST VOZU S VOZÍČKÁŘEM:
POČET MÍST - CELKEM: 77, K SEZENÍ: 46, K STÁNÍ: 31.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY Z.Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)