IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5246P50M039228

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 18:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P50M039228

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
CBLE4/00
Datum 1. registrace
2. 5. 2019
Datum 1. registrace v ČR
2. 5. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
467 569 km
při prohlídce 23. 9. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2026: 388–609 tis. km (medián 479 800 km, 166 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
AUTODOPRAVA LAMER s.r.o.
od 2. 5. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 5. 2019 První registrace AUTODOPRAVA LAMER s.r.o. (IČO 27651029) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 202120222023202420252026 30. 4. 2020: 98 237 km6. 10. 2021: 183 933 km5. 10. 2022: 233 329 km3. 10. 2023: 297 087 km2. 10. 2024: 362 734 km1. 10. 2025: 416 672 km23. 9. 2026: 467 569 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 467 569 km způsobilé bez závad 23. 9. 2027
1. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 416 672 km způsobilé bez závad 1. 10. 2026
2. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 362 734 km způsobilé bez závad 2. 10. 2025
3. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 297 087 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
3. 10. 2024
5. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 233 329 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
5. 10. 2023
6. 10. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 183 933 km způsobilé bez závad 6. 10. 2022
30. 4. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 98 237 km způsobilé bez závad 30. 4. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel AUTODOPRAVA LAMER s.r.o. (IČO 27651029)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-20-04-1427
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-21-10-0290
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-22-10-0165
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-23-10-0079
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-24-10-0059
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-25-10-0006
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-26-09-1117
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (47)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1MA4
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5246P50M039228
PČV
15733828
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Datum 1. registrace
2. 5. 2019
Datum 1. registrace v ČR
2. 5. 2019
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE612B*J
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2016/1718C
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,52
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1650
Za jízdy
76.9

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
11725
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
79 / 48 / 31
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8834-0049
ES/EU
e8*2007/46*0086*13
Číslo TP
UJ415781
Číslo ORV
UAU951196
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)