IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5246P60M042073

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P60M042073

STK končí 28. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
16. 12. 2019
Datum 1. registrace v ČR
16. 12. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 24 dnů
platnost do 28. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
406 000 km
při prohlídce 28. 11. 2025
2
Vlastníků v registru
Kateřina Kulhánková
od 19. 3. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 12. 2019 První registrace UNILEASING a.s. (IČO 25205552) Registr silničních vozidel
16. 12. 2019 Nový provozovatel Kateřina Kulhánková (IČO 60597593) Registr silničních vozidel
19. 3. 2025 Nový vlastník Kateřina Kulhánková (IČO 60597593) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 20212022202320242025 15. 12. 2020: 68 594 km16. 12. 2020: 68 889 km20. 12. 2021: 145 765 km21. 12. 2021: 146 075 km21. 12. 2022: 222 983 km14. 12. 2023: 293 336 km7. 12. 2024: 359 663 km21. 12. 2024: 364 299 km28. 11. 2025: 406 000 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 406 000 km způsobilé 2 lehké 28. 11. 2026
21. 12. 2024 Opakovaná STK Nové Strašecí (č. 3239) 364 299 km způsobilé 1 lehká 7. 12. 2025
7. 12. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 359 663 km dočasně způsobilé 1 lehká, 1 vážná 7. 12. 2025
14. 12. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 293 336 km způsobilé bez závad 14. 12. 2024
21. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kladno (č. 3242) 222 983 km způsobilé bez závad 21. 12. 2023
21. 12. 2021 Pravidelná STK Kladno (č. 3242) 146 075 km způsobilé 1 lehká 21. 12. 2022
20. 12. 2021 Měření emisí Kladno (č. 420328) 145 765 km způsobilé bez závad 20. 12. 2022
16. 12. 2020 Pravidelná STK Kladno (č. 3242) 68 889 km způsobilé bez závad 16. 12. 2021
15. 12. 2020 Měření emisí Kladno (č. 420328) 68 594 km způsobilé bez závad 15. 12. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)
    Nový provozovatel Kateřina Kulhánková (IČO 60597593)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2021 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-20-12-0636
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2022 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-21-12-0856
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2023 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-22-12-0828
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-23-12-0480
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-24-12-0267
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-24-12-0804
  8. Nový vlastník Kateřina Kulhánková (IČO 60597593)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-25-11-1217
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2019 v ČR obvykle 1,7, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 31 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1UM4
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5246P60M042073
PČV
16105162
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
16. 12. 2019
Datum 1. registrace v ČR
16. 12. 2019
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE612B*M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.52
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1650
Za jízdy
78.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
6030
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
11750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
32 / / 32
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8834-0056
ES/EU
e8*2007/46*0086*15
Číslo ORV
UBJ755098
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DNE 19.03.2025 TP ZNEHODNOCEN A VRÁCEN.
Další záznamy
Rozchod: 2078+1780
[Variabilní provedení vozidla:
#S: xx
#S.1: xx
#S.2: xx
S vozíčkářem:
#S: xx
#S.1: xx
#S.2: xx]
#V.9: EURO VI D
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
M: 6030

Další ověření (externí odkazy)