IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY
- 2021
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 8710 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINVNE5246P60M049332
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P60M049332
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO BUS
- Model
- CROSSWAY LOW ENTRY
- Typ
- / CBLE4/00
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 27. 7. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 7. 2021
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8710 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952) od 27. 7. 2021
- Vlastník: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952) od 5. 8. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 7. 2021 | První registrace | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 27. 7. 2021 | Nový provozovatel | ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952) | Registr silničních vozidel |
| 5. 8. 2026 | Nový vlastník | ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 7. 2026 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | 265 950 km | způsobilé | 1 lehká | 10. 7. 2027 |
| 9. 7. 2026 | Měření emisí | Tišnov (č. 570304) | 265 919 km | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2028 |
| 11. 7. 2025 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | 224 894 km | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2026 |
| 11. 7. 2025 | Měření emisí | Tišnov (č. 570304) | 224 862 km | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2027 |
| 12. 7. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | 177 682 km | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2025 |
| 11. 7. 2024 | Měření emisí | Tišnov (č. 570304) | 177 646 km | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2026 |
| 19. 7. 2023 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | 126 732 km | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2024 |
| 18. 7. 2023 | Měření emisí | Tišnov (č. 570304) | 126 690 km | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2025 |
| 27. 7. 2022 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | 78 926 km | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2023 |
| 25. 7. 2022 | Měření emisí | Tišnov (č. 570304) | 78 501 km | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2024 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Nový provozovatel ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2023 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-22-07-1526
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2024 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-23-07-0931
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2025 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-24-07-0593
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2026 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-25-07-0743
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2027 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-26-07-0059
-
Nový vlastník ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2021 v ČR obvykle 1,6, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 78 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO BUS
- Obchodní označení
- CROSSWAY LOW ENTRY
- Typ
- / CBLE4/00
- Varianta
- 4C
- Verze
- G1UM4
- Typ kód
- CBLE4/00
- VIN
- VNE5246P60M049332
- PČV
- 16944154
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 27. 7. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 7. 2021
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F2CFE612B*M
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8710
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D; EURO 6
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.52
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1650
- Za jízdy
- 78.2
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 12050/ 2550/ 3205
- Rozvor [mm]
- 6030
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11975
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17900/ 17800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6300/ 6300
11600/ 11500
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 75 / 42 / 33
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8834-0124
- ES/EU
- e8*2007/46*0086*16
- Číslo ORV
- UBO220583
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- #V.9: EURO VI - step D
Variabilní provedení vozidla s 1 vozíčkářem: #S: 70, #S.1: 42, #S.2: 28
se 2 vozíčkáři: #S: 66, #S.1: 42, #S.2: 24
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VNE5246P60M049332
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.