IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2022
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5246P60M055261

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 11:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P60M055261

STK končí 13. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
CBLE4/00
Datum 1. registrace
16. 11. 2022
Datum 1. registrace v ČR
16. 11. 2022
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 5 dnů
platnost do 13. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
343 259 km
při prohlídce 13. 11. 2025
1
Vlastník v registru
Leasing České spořitelny, a.s.
od 16. 11. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 11. 2022 První registrace Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
16. 11. 2022 Nový provozovatel POHL Kladno spol. s r.o. (IČO 47534702) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 20242025 15. 11. 2023: 140 167 km15. 11. 2023: 140 168 km15. 11. 2024: 276 086 km13. 11. 2025: 343 259 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 343 259 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
13. 11. 2026
15. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 276 086 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
15. 11. 2025
15. 11. 2023 Pravidelná STK Nové Strašecí (č. 3239) 140 168 km způsobilé bez závad 15. 11. 2024
15. 11. 2023 Měření emisí Nové Strašecí (č. 521207) 140 167 km způsobilé bez závad 15. 11. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel POHL Kladno spol. s r.o. (IČO 47534702)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2023
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-23-11-0648
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-24-11-0623
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-25-11-0553
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (46)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1YA4
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5246P60M055261
PČV
17640342
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Datum 1. registrace
16. 11. 2022
Datum 1. registrace v ČR
16. 11. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F2CGE612B*P
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2020/1181E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1650
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
11825
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
80 / 48 / 32
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8834-0187
ES/EU
e8*2007/46*0086*19
Číslo TP
UN017553
Číslo ORV
UBC407499
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)