IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5246P90M033108

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 4:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P90M033108

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
31. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
31. 1. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
533 528 km
při prohlídce 9. 3. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 444–592 tis. km (medián 535 659 km, 107 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
OverLine s.r.o.
od 17. 2. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
31. 1. 2018 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
31. 1. 2018 Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel
17. 2. 2026 Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 2020202120222023202420252026 11. 3. 2019: 53 698 km11. 3. 2019: 53 699 km11. 3. 2020: 106 157 km11. 3. 2020: 106 158 km11. 3. 2021: 158 306 km11. 3. 2021: 158 307 km10. 3. 2022: 216 341 km4. 3. 2023: 284 021 km10. 3. 2023: 258 034 km2. 3. 2024: 352 753 km7. 3. 2024: 353 517 km1. 3. 2025: 427 123 km6. 3. 2025: 428 168 km4. 3. 2026: 533 251 km9. 3. 2026: 533 528 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 3. 2026 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 533 528 km způsobilé bez závad 9. 3. 2027
4. 3. 2026 Měření emisí Tábor (č. 530802) 533 251 km způsobilé bez závad 4. 3. 2028
6. 3. 2025 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 428 168 km způsobilé bez závad 6. 3. 2026
1. 3. 2025 Měření emisí Tábor (č. 530802) 427 123 km způsobilé bez závad 1. 3. 2027
7. 3. 2024 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 353 517 km způsobilé bez závad 7. 3. 2025
2. 3. 2024 Měření emisí Tábor (č. 530802) 352 753 km způsobilé bez závad 2. 3. 2026
10. 3. 2023 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 258 034 km nižší než dříve způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
10. 3. 2024
4. 3. 2023 Měření emisí Tábor (č. 530802) 284 021 km způsobilé bez závad 4. 3. 2025
10. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 3518) 216 341 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 3. 2023
11. 3. 2021 Pravidelná STK Jablonec nad Nisou (č. 3518) 158 307 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 3. 2022
11. 3. 2021 Měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 450417) 158 306 km způsobilé bez závad 11. 3. 2022
11. 3. 2020 Pravidelná STK Jablonec nad Nisou (č. 3518) 106 158 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
11. 3. 2021
11. 3. 2020 Měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 450417) 106 157 km způsobilé bez závad 11. 3. 2021
11. 3. 2019 Pravidelná STK Jablonec nad Nisou (č. 3518) 53 699 km způsobilé bez závad 11. 3. 2020
11. 3. 2019 Měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 450417) 53 698 km způsobilé bez závad 11. 3. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2019
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2020 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-19-03-0222
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2021 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-20-03-0245
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2022 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-21-03-0251
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2023 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-22-03-0221
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2024 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-23-03-0309
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2025 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-24-03-0248
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2026 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-25-03-0188
  9. Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2027 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-26-03-0315
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2018 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 62 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1MM3
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5246P90M033108
PČV
15005912
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
31. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
31. 1. 2018
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL
Typ motoru
F2CFE612B*J
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1650
Za jízdy
78.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3140
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
11375
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R 22.5 148/145 J / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 148/145 J [2] / 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO FRANCE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
86 / 48 / 38
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
12. 21. 8834
ES/EU
E8*2007/46*0086*
Číslo ORV
UBK839172
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
KARTA OK
Další záznamy
VOZIDLO JE VYROBENO V ČR.
SMĚRNICE EHS/ES Č.: 627/2014C - EURO 6
OBSADITELNOST VOZU S VOZÍČKÁŘEM:
S. POČET MÍST - CELKEM: 80 S.1 - K SEZENÍ: 46 S.2 - K STÁNÍ: 34.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
ZÁPIS DVOU SKLOPNÝCH SEDADEL V PROSTORU VOZÍČKÁŘE - S/S.1/S.2:86/48/38 .
ZÁPIS PROVEDEN NA ZÁKLADĚ VYJÁDŘENÍ VÝROBCE ZE DNE 13.04.2022.

Další ověření (externí odkazy)