IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5246P90M033125

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 5:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P90M033125

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
25. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
25. 1. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 14. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
492 450 km
při prohlídce 14. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 444–592 tis. km (medián 535 659 km, 107 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
OverLine s.r.o.
od 24. 2. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 1. 2018 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
25. 1. 2018 Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel
24. 2. 2026 Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 2020202120222023202420252026 24. 1. 2019: 49 065 km20. 1. 2020: 105 532 km22. 1. 2020: 105 613 km18. 1. 2021: 159 550 km20. 1. 2021: 159 608 km12. 1. 2022: 220 914 km14. 1. 2022: 220 986 km3. 6. 2022: 245 226 km12. 1. 2023: 284 532 km12. 1. 2023: 284 537 km4. 1. 2024: 349 396 km12. 1. 2024: 350 500 km10. 1. 2025: 424 326 km13. 1. 2025: 424 331 km9. 1. 2026: 491 673 km14. 1. 2026: 492 450 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
14. 1. 2026 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 492 450 km způsobilé bez závad 14. 1. 2027
9. 1. 2026 Měření emisí Tábor (č. 530802) 491 673 km způsobilé bez závad 9. 1. 2027
13. 1. 2025 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 424 331 km způsobilé bez závad 13. 1. 2026
10. 1. 2025 Měření emisí Tábor (č. 530802) 424 326 km způsobilé bez závad 10. 1. 2026
12. 1. 2024 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 350 500 km způsobilé bez závad 12. 1. 2025
4. 1. 2024 Měření emisí Tábor (č. 530802) 349 396 km způsobilé bez závad 4. 1. 2025
12. 1. 2023 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 284 537 km způsobilé bez závad 12. 1. 2024
12. 1. 2023 Měření emisí Tábor (č. 530802) 284 532 km způsobilé bez závad 12. 1. 2025
3. 6. 2022 Evidenční kontrola Jablonec nad Nisou (č. 3518) 245 226 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.2 Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). vážná
14. 1. 2022 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 220 986 km způsobilé bez závad 14. 1. 2023
12. 1. 2022 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 220 914 km způsobilé bez závad 12. 1. 2023
20. 1. 2021 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 159 608 km způsobilé bez závad 20. 1. 2022
18. 1. 2021 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 159 550 km způsobilé bez závad 18. 1. 2022
22. 1. 2020 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 105 613 km způsobilé bez závad 22. 1. 2021
20. 1. 2020 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 105 532 km způsobilé bez závad 20. 1. 2021
24. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 49 065 km způsobilé bez závad 24. 1. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2019
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-01-0305
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-20-01-1056
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2022 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-01-0769
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-22-01-0706
  6. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-22-06-0108
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2024 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-23-01-0379
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2025 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-24-01-0380
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2026 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-25-01-0312
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2027 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-26-01-0358
  11. Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2018 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 62 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1MM3
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5246P90M033125
PČV
14997237
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
25. 1. 2018
Datum 1. registrace v ČR
25. 1. 2018
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL
Typ motoru
F2CFE612B*J
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1650
Za jízdy
78.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3140
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
11375
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R 22.5 148/145 J / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 148/145 J [2] / 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO FRANCE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
86 / 48 / 38
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8834-021-12
ES/EU
E8*2007/46*0086*
Číslo ORV
UBK839430
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
KARTA OK
Další záznamy
ZÁPIS DVOU SKLOPNÝCH SEDADEL V PROSTORU VOZÍČKÁŘE.
ZÁPIS PROVEDEN NA ZÁKLADĚ VYJÁDŘENÍ VÝROBCE ZE DNE 23.05.2022.

Další ověření (externí odkazy)