IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5246P90M033173

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 23:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P90M033173

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
22. 3. 2018
Datum 1. registrace v ČR
22. 3. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 19. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
302 825 km
při prohlídce 19. 2. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 444–592 tis. km (medián 535 659 km, 107 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
OverLine s.r.o.
od 17. 4. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 3. 2018 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
22. 3. 2018 Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel
21. 4. 2023 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
17. 4. 2026 Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000400 000 2020202120222023202420252026 21. 3. 2019: 49 096 km18. 3. 2020: 104 848 km18. 3. 2020: 104 899 km4. 3. 2021: 153 663 km4. 3. 2021: 153 664 km24. 2. 2022: 196 796 km24. 2. 2022: 196 797 km10. 3. 2022: 196 875 km17. 2. 2023: 235 121 km21. 2. 2023: 235 179 km20. 2. 2024: 265 375 km19. 2. 2025: 272 470 km19. 2. 2026: 302 824 km19. 2. 2026: 302 825 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 2. 2026 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 302 825 km způsobilé bez závad 19. 2. 2027
19. 2. 2026 Měření emisí Turnov (č. 460818) 302 824 km způsobilé bez závad 19. 2. 2027
19. 2. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Turnov (č. 3617) 272 470 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
19. 2. 2026
20. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Turnov (č. 3617) 265 375 km způsobilé bez závad 20. 2. 2025
21. 2. 2023 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 235 179 km způsobilé bez závad 21. 2. 2024
17. 2. 2023 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 235 121 km způsobilé bez závad 17. 2. 2024
10. 3. 2022 Opakovaná STK Brno (č. 3716) 196 875 km způsobilé
1 lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
24. 2. 2023
24. 2. 2022 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 196 797 km dočasně způsobilé
1 lehká, 2 vážné
  • 3.2.1.3 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané zasklení), o velikosti větší než 1/3 výšky průhledné části zasklení na výšku, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození zasklení o velikosti větší než 20 mm, které… vážná
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 9.1.2.3 V blízkosti únikového okna autobusu není k dispozici zařízení nebo nástroj pro jeho rozbití. vážná
26. 3. 2022
24. 2. 2022 Měření emisí Brno (č. 570206) 196 796 km způsobilé bez závad 24. 2. 2023
4. 3. 2021 Pravidelná STK Jablonec nad Nisou (č. 3518) 153 664 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 3. 2022
4. 3. 2021 Měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 450417) 153 663 km způsobilé bez závad 4. 3. 2022
18. 3. 2020 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 104 899 km způsobilé bez závad 18. 3. 2021
18. 3. 2020 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 104 848 km způsobilé bez závad 18. 3. 2021
21. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 3518) 49 096 km způsobilé bez závad 21. 3. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2019
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2020 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-19-03-0551
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-03-0373
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2022 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-21-03-0136
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2022 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-22-02-0222
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2023 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-22-03-0097
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2024 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-23-02-1119
  8. Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-24-02-1093
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2026 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-02-0930
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2027 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-26-02-1023
  12. Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2018 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 62 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G3MM3
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5246P90M033173
PČV
15084595
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
22. 3. 2018
Datum 1. registrace v ČR
22. 3. 2018
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL
Typ motoru
F2CFE612B*J
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1650
Za jízdy
78.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3140
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
11375
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
21400/ 21300
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R 22.5 148/145 J / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 148/145 J [2] / 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO FRANCE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
83 / 46 / 37
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
12. 21. 8834
ES/EU
E8*2007/46*0086*
Číslo ORV
UBK839855
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*1: (VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ)
*4(D.1): IVECO
*6(D.2): ?? dle provedení vozidla
*7(D.2): G???? dle provedení vozidla
*8(D.3): dle provedení vozidla
*23(S): dle provedení vozidla
*24(S.1): dle provedení vozidla
*25(S.2): dle provedení vozidla
*31(14): 3 140 dle provedení vozidla
*35(G): dle provedení vozidla (max. 12 500)
*38(17): Z 140
*39(O): 3 500/3 500
*40(O.2): 750/750
*41(18): 21 400/21 300
*42(19): TŘÍDA A 50-X; SPORT JACHT Z 280F
*50,51(U.1/U.2,U.3): dle provedení vozidla
*57(29): AUT]
* Číslo homologace typu ES e8*2007/46*0086*08
*23: 92
*36: 17 900/17 800
*37: 6 300/6 300; 11 600/11 500
*57: MAN
Vozidlo je vyrobeno v ČR.
Směrnice EHS/ES č.: 136/2014A - EURO 6
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)