IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5246P90M033187

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 1:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246P90M033187

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
22. 3. 2018
Datum 1. registrace v ČR
22. 3. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
528 882 km
při prohlídce 2. 3. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 444–592 tis. km (medián 535 659 km, 107 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
OverLine s.r.o.
od 17. 4. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 3. 2018 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
22. 3. 2018 Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel
12. 5. 2023 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
17. 4. 2026 Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 2020202120222023202420252026 15. 3. 2019: 37 423 km15. 3. 2019: 37 476 km12. 3. 2020: 86 208 km13. 3. 2020: 86 261 km12. 3. 2021: 140 277 km7. 3. 2022: 259 304 km16. 3. 2022: 209 383 km27. 5. 2022: 223 803 km16. 3. 2023: 282 578 km17. 3. 2023: 282 584 km7. 3. 2024: 357 803 km8. 3. 2024: 358 084 km3. 3. 2025: 461 787 km4. 3. 2025: 462 064 km23. 2. 2026: 527 819 km2. 3. 2026: 528 882 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 3. 2026 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 528 882 km způsobilé bez závad 2. 3. 2027
23. 2. 2026 Měření emisí Tábor (č. 530802) 527 819 km způsobilé bez závad 23. 2. 2028
4. 3. 2025 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 462 064 km způsobilé bez závad 4. 3. 2026
3. 3. 2025 Měření emisí Tábor (č. 530802) 461 787 km způsobilé bez závad 3. 3. 2026
8. 3. 2024 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 358 084 km způsobilé bez závad 8. 3. 2025
7. 3. 2024 Měření emisí Tábor (č. 530802) 357 803 km způsobilé bez závad 7. 3. 2026
17. 3. 2023 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 282 584 km způsobilé bez závad 17. 3. 2024
16. 3. 2023 Měření emisí Tábor (č. 530802) 282 578 km způsobilé bez závad 16. 3. 2024
27. 5. 2022 Evidenční kontrola Jablonec nad Nisou (č. 3518) 223 803 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.2.1.1 Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. vážná
16. 3. 2022 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 209 383 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 3. 2023
7. 3. 2022 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 259 304 km způsobilé bez závad 7. 3. 2023
12. 3. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 3518) 140 277 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 3. 2022
13. 3. 2020 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 86 261 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
13. 3. 2021
12. 3. 2020 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 86 208 km způsobilé bez závad 12. 3. 2021
15. 3. 2019 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 37 476 km způsobilé bez závad 15. 3. 2020
15. 3. 2019 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 37 423 km způsobilé bez závad 15. 3. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2019
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2020 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-03-0859
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-20-03-0743
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2022 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-21-03-0267
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-22-03-1055
  6. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-22-05-0841
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2024 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-23-03-0509
  8. Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2025 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-24-03-0305
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2026 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-25-03-0064
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2027 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-26-03-0001
  12. Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2018 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 62 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G3MM3
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5246P90M033187
PČV
15084412
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
22. 3. 2018
Datum 1. registrace v ČR
22. 3. 2018
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL
Typ motoru
F2CFE612B*J
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1650
Za jízdy
78.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3140
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
11375
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
21400/ 21300
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R 22.5 148/145 J / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 148/145 J [2] / 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO FRANCE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
83 / 48 / 35
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
12. 21. 8834
ES/EU
E8*2007/46*0086*
Číslo ORV
UBK839859
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DNE 31.05.2022 ZÁPIS DVOU SKLOPNÝCH SEDADEL V PROSTORU VOZÍČKÁŘE.
ZÁPIS PROVEDEN NA ZÁKLADĚ VYJÁDŘENÍ VÝROBCE IVECO CZECH REPUBLIC A.S., ZE DNE 28.03.2022.

Další ověření (externí odkazy)