IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY
- 2018
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 8710 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINVNE5246PX0M033179
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5246PX0M033179
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO BUS
- Model
- CROSSWAY LOW ENTRY
- Typ
- / CBLE4/00
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 22. 3. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 3. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8710 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: OverLine s.r.o. (IČO 05645638) od 22. 3. 2018
- Vlastník: OverLine s.r.o. (IČO 05645638) od 17. 4. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 444–592 tis. km (medián 535 659 km, 107 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 3. 2018 | První registrace | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 22. 3. 2018 | Nový provozovatel | OverLine s.r.o. (IČO 05645638) | Registr silničních vozidel |
| 18. 4. 2023 | Nový vlastník | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 17. 4. 2026 | Nový vlastník | OverLine s.r.o. (IČO 05645638) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 2. 2026 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 526 006 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 2. 2027 |
| 9. 2. 2026 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 525 950 km | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2027 |
| 12. 2. 2025 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 439 769 km | způsobilé | bez závad | 12. 2. 2026 |
| 10. 2. 2025 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 439 711 km | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2026 |
| 28. 2. 2024 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 376 176 km | způsobilé | bez závad | 28. 2. 2025 |
| 23. 2. 2024 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 376 106 km | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2025 |
| 28. 2. 2023 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 317 813 km | způsobilé | 1 lehká
| 28. 2. 2024 |
| 27. 2. 2023 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 317 737 km | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2024 |
| 4. 3. 2022 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 257 432 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 3. 2023 |
| 3. 3. 2022 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 257 381 km | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2023 |
| 5. 3. 2021 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 190 366 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 3. 2022 |
| 2. 3. 2021 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 88 105 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2022 |
| 11. 3. 2020 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 119 213 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 3. 2021 |
| 9. 3. 2020 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 119 141 km | způsobilé | bez závad | 9. 3. 2021 |
| 12. 3. 2019 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 54 889 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 3. 2020 |
| 12. 3. 2019 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 54 832 km | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel OverLine s.r.o. (IČO 05645638)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2020 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-03-0618
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-20-03-0566
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2022 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-03-0320
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-22-03-0309
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2024 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-23-02-1550
-
Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-24-02-1654
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2026 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-02-0614
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2027 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-26-02-0577
-
Nový vlastník OverLine s.r.o. (IČO 05645638)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2018 v ČR obvykle 1,9, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 62 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO BUS
- Obchodní označení
- CROSSWAY LOW ENTRY
- Typ
- / CBLE4/00
- Varianta
- 4C
- Verze
- G3MM3
- Typ kód
- CBLE4/00
- VIN
- VNE5246PX0M033179
- PČV
- 15084536
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- IVECO FRANCE
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 22. 3. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 3. 2018
- Druh (typ)
- CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL
- Typ motoru
- F2CFE612B*J
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8710
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
- Nejvyšší rychlost omezení
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1650
- Za jízdy
- 78.2
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 12050/ 2550/ 3140
- Rozvor [mm]
- 6030
- Provozní hmotnost
- 11375
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17900/ 17800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6300/ 6300
11600/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 21400/ 21300
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/70 R 22.5 148/145 J / 22.5 X 7.5
275/70 R 22.5 148/145 J [2] / 22.5 X 7.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IVECO FRANCE
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 83 / 46 / 37
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 12. 21. 8834
- ES/EU
- E8*2007/46*0086*
- Číslo ORV
- UBK839857
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
*1: (VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ)
*4(D.1): IVECO
*6(D.2): ?? dle provedení vozidla
*7(D.2): G???? dle provedení vozidla
*8(D.3): dle provedení vozidla
*23(S): dle provedení vozidla
*24(S.1): dle provedení vozidla
*25(S.2): dle provedení vozidla
*31(14): 3 140 dle provedení vozidla
*35(G): dle provedení vozidla (max. 12 500)
*38(17): Z 140
*39(O): 3 500/3 500
*40(O.2): 750/750
*41(18): 21 400/21 300
*42(19): TŘÍDA A 50-X; SPORT JACHT Z 280F
*50,51(U.1/U.2,U.3): dle provedení vozidla
*57(29): AUT]
* Číslo homologace typu ES e8*2007/46*0086*08
*23: 92
*36: 17 900/17 800
*37: 6 300/6 300; 11 600/11 500
*57: MAN
Vozidlo je vyrobeno v ČR.
Směrnice EHS/ES č.: 136/2014A - EURO 6
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VNE5246PX0M033179
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.