IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY
- 2021
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 8710 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINVNE5248P00M047041
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 16:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5248P00M047041
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO BUS
- Model
- CROSSWAY LOW ENTRY
- Typ
- / CBLE3/00
- Datum 1. registrace
- 9. 2. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 2. 2021
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8710 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Transdev Čechy s.r.o. (IČO 15040500) od 9. 2. 2021
- Vlastník: Transdev Čechy s.r.o. (IČO 15040500) od 28. 1. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 293–437 tis. km (medián 352 654 km, 218 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 9. 2. 2021 | První registrace | Transdev Morava s.r.o. (IČO 06738346) | Registr silničních vozidel |
| 9. 2. 2021 | Nový provozovatel | Transdev Čechy s.r.o. (IČO 15040500) | Registr silničních vozidel |
| 28. 1. 2025 | Nový vlastník | Transdev Čechy s.r.o. (IČO 15040500) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Náchod (č. 3623) | 316 094 km | způsobilé | bez závad | 20. 1. 2028 |
| 21. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Náchod (č. 3623) | 252 425 km | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2027 |
| 30. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 190 891 km | způsobilé | bez závad | 30. 1. 2025 |
| 6. 2. 2023 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | 128 430 km | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2024 |
| 6. 2. 2023 | Měření emisí | Rychnov nad Kněžnou (č. 560701) | 128 425 km | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2024 |
| 15. 2. 2022 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | 61 937 km | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2023 |
| 15. 2. 2022 | Měření emisí | Broumov (č. 460526) | 61 899 km | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2023 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Transdev Morava s.r.o. (IČO 06738346)Nový provozovatel Transdev Čechy s.r.o. (IČO 15040500)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2023 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-22-02-0597
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2024 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-23-02-0047
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2025 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-24-01-0982
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2026 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-25-01-0660
-
Nový vlastník Transdev Čechy s.r.o. (IČO 15040500)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2027 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-26-01-0578
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO BUS
- Obchodní označení
- CROSSWAY LOW ENTRY
- Typ
- / CBLE3/00
- Varianta
- 4C
- Verze
- K1UM8
- Typ kód
- CBLE3/00
- VIN
- VNE5248P00M047041
- PČV
- 16664150
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 9. 2. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 2. 2021
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F2CFE612B*M
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8710
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 1 STŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.52
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1650
- Za jízdy
- 78.2
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 14490/ 2550/ 3205
- Rozvor [mm]
- 6 945+1 530
- Rozchod [mm]
- 2078/ / /
- Provozní hmotnost
- 13400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 24000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6300/ 6300
12 000/ 11 500
6 300/ 6 300
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3000/ 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 27000/ 27000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 112 / 56 / 56
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10834-0016
- ES/EU
- e8*2007/46*0288*04
- Číslo ORV
- UBL006024
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla s 1 vozíčkářem:
*S: 105
*S.1: 56
*S.2: 49
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VNE5248P00M047041
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.