IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5248P30M040309

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5248P30M040309

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 128 dnů (3. 12. 2024 až 10. 4. 2025). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE3/00
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
5. 9. 2019
Datum 1. registrace v ČR
5. 9. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
638 689 km
při prohlídce 3. 9. 2026
3
Vlastníků v registru
Raiffeisen - Leasing, s.r.o.
od 10. 4. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 9. 2019 První registrace ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. (IČO 25620886) Registr silničních vozidel
3. 12. 2024 Nový vlastník a provozovatel Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o. (IČO 25095251) Registr silničních vozidel
10. 4. 2025 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 202120222023202420252026 21. 8. 2020: 43 063 km24. 8. 2021: 99 500 km18. 8. 2022: 205 143 km21. 8. 2023: 341 005 km21. 8. 2024: 484 751 km6. 8. 2025: 563 444 km4. 8. 2026: 631 033 km4. 8. 2026: 631 034 km3. 9. 2026: 638 689 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 9. 2026 Opakovaná STK Nymburk (č. 3220) 638 689 km způsobilé 2 lehké 4. 8. 2027
4. 8. 2026 Pravidelná STK Nymburk (č. 3220) 631 034 km dočasně způsobilé 2 lehké, 5 vážné 3. 9. 2026
4. 8. 2026 Měření emisí Budiměřice (č. 520803) 631 033 km způsobilé bez závad 4. 8. 2027
6. 8. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 563 444 km způsobilé bez závad 6. 8. 2026
21. 8. 2024 Pravidelná STK Kosmonosy (č. 3218) 484 751 km způsobilé 5 lehké 21. 8. 2025
21. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 341 005 km způsobilé 7 lehké 21. 8. 2025
18. 8. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 205 143 km způsobilé 5 lehké 18. 8. 2024
24. 8. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 99 500 km způsobilé bez závad 24. 8. 2022
21. 8. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 43 063 km způsobilé 3 lehké 21. 8. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. (IČO 25620886)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 5. 9. 2020
  2. Vyřazení z provozu MLADÁ BOLESLAV
  3. Konec vyřazení z provozu MLADÁ BOLESLAV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2021 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-20-08-0496
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2022 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-21-08-0206
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2023 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-22-08-0587
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2024 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-23-08-0551
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2025 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-24-08-0793
  9. Nový vlastník a provozovatel Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o. (IČO 25095251)
  10. Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2026 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-25-08-0048
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2026 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-26-08-0017
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2027 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-26-09-0028
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2019 v ČR obvykle 1,7, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 31 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE3/00
Varianta
4C
Verze
K1MA8
Typ kód
CBLE3/00
VIN
VNE5248P30M040309
PČV
15955078
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
5. 9. 2019
Datum 1. registrace v ČR
5. 9. 2019
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE612B*J
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2016/1718C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.52
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1650
Za jízdy
76.9

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
14490/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
6945+1530
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
14050
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
12000/ 11500
6300/ 6300
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
110 / 58 / 52
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10834-0009
ES/EU
e8*2007/46*0288*04
Číslo ORV
UBL789172
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
UNIQA/4619459130
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
S vozíčkářem:
#S: 104
#S.1: 58
#S.2:46
#V.9: EURO VI C
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)