IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2025
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8709 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5248P30M065811

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 15:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5248P30M065811

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE3/00
Datum 1. registrace
8. 1. 2025
Datum 1. registrace v ČR
8. 1. 2025
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8709 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
45 168 km
při prohlídce 5. 1. 2026
1
Vlastník v registru
Leasing České spořitelny, a.s.
od 8. 1. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 1. 2025 První registrace Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
8. 1. 2025 Nový provozovatel CDS s.r.o. Náchod (IČO 60110244) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 45 168 km způsobilé bez závad 5. 1. 2028

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel CDS s.r.o. Náchod (IČO 60110244)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2026
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2027 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-26-01-0061
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (46)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE3/00
Varianta
4C
Verze
K1YM8
Typ kód
CBLE3/00
VIN
VNE5248P30M065811
PČV
18761387
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Datum 1. registrace
8. 1. 2025
Datum 1. registrace v ČR
8. 1. 2025
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F2CGE612B*P
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8709
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2020/1181E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1650
Za jízdy
76

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
14490/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
6945+1530
Provozní hmotnost
14250
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
12000/ 11500
6300/ 6300
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
/

Karoserie a výbava

Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
108 / 58 / 50
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10834-0042
ES/EU
e8*2007/46*0288*12
Číslo ORV
UBL000270
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#V.9: EURO VI - STEP E

Další ověření (externí odkazy)