IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE5248P70M046629

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 8:52 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5248P70M046629

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE3/00
Datum 1. registrace
14. 12. 2020
Datum 1. registrace v ČR
14. 12. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
472 681 km
při prohlídce 9. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 324–448 tis. km (medián 362 280 km, 370 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Transdev Morava s.r.o.
od 14. 12. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 12. 2020 První registrace Transdev Morava s.r.o. (IČO 06738346) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 20222023202420252026 14. 12. 2021: 89 322 km14. 10. 2022: 103 242 km17. 10. 2022: 103 243 km16. 10. 2023: 184 447 km11. 9. 2024: 269 523 km10. 9. 2025: 368 641 km9. 9. 2026: 472 681 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 472 681 km způsobilé bez závad 9. 9. 2028
10. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 368 641 km způsobilé bez závad 10. 9. 2027
11. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 269 523 km způsobilé bez závad 11. 9. 2026
16. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 184 447 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
16. 10. 2025
17. 10. 2022 Pravidelná STK Opava (č. 3827) 103 243 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
17. 10. 2023
14. 10. 2022 Měření emisí Opava (č. 580601) 103 242 km způsobilé bez závad 14. 10. 2023
14. 12. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 89 322 km způsobilé bez závad 14. 12. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Transdev Morava s.r.o. (IČO 06738346)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2021
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2022 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-21-12-0051
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2023 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-22-10-0983
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2024 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-23-10-0057
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2025 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-24-09-0037
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2026 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-25-09-0036
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2027 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-26-09-0031
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE3/00
Varianta
4C
Verze
K1UM8
Typ kód
CBLE3/00
VIN
VNE5248P70M046629
PČV
16596219
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Datum 1. registrace
14. 12. 2020
Datum 1. registrace v ČR
14. 12. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE612B*M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D; EURO VI - STEP D
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.52
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1650
Za jízdy
78.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
14490/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
6945+1530
Rozchod [mm]
2078/ / /
Provozní hmotnost
14125
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
12000/ 11500
6300/ 6300
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3000/ 3000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
27000/ 27000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
112 / 60 / 52
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10834-0014
ES/EU
e8*2007/46*0288*04
Číslo TP
UL544955
Číslo ORV
UBA567242
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)