IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY
- 2021
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 8710 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINVNE5248P90M047829
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 0:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5248P90M047829
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 2. 6. 2023. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 18 dnů (2. 6. 2023 až 20. 6. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO BUS
- Model
- CROSSWAY LOW ENTRY
- Typ
- / CBLE3/00
- Datum 1. registrace
- 9. 4. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 6. 2023
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8710 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ČSAD Liberec, a.s. (IČO 25045504) od 20. 6. 2023
- Provozovatel: ČSAD Liberec, a.s. (IČO 25045504) od 20. 6. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 9. 4. 2021 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 2. 6. 2023 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 2. 6. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | ZLINER s.r.o. (IČO 45479534) | Registr silničních vozidel |
| 20. 6. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | ČSAD Liberec, a.s. (IČO 25045504) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Jablonec nad Nisou (č. 3518) | 175 629 km | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2027 |
| 28. 5. 2025 | Pravidelná STK | Raspenava (č. 3526) | 128 152 km | způsobilé | 1 lehká | 28. 5. 2026 |
| 28. 5. 2025 | Měření emisí | Raspenava (č. 450543) | 128 144 km | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2026 |
| 28. 5. 2024 | Pravidelná STK | Raspenava (č. 3526) | 82 542 km | způsobilé | 1 lehká | 28. 5. 2025 |
| 28. 5. 2024 | Měření emisí | Frýdlant (č. 450543) | 825 542 km | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2025 |
| 28. 5. 2024 | Měření emisí | Frýdlant (č. 450543) | 825 542 km | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2025 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2024 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-23-05-0308
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel ZLINER s.r.o. (IČO 45479534)
-
Nový vlastník a provozovatel ČSAD Liberec, a.s. (IČO 25045504)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2025 · stanice: FRÝDLANTSKÁ 772, 46401, RASPENAVA · protokol CZ-3526-24-05-1416
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2026 · stanice: FRÝDLANTSKÁ 772, 46401, RASPENAVA · protokol CZ-3526-25-05-1305
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2027 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-26-05-0685
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO BUS
- Obchodní označení
- CROSSWAY LOW ENTRY
- Typ
- / CBLE3/00
- Varianta
- 4B
- Verze
- J1UA8
- Typ kód
- CBLE3/00
- VIN
- VNE5248P90M047829
- PČV
- 17928859
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 9. 4. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 6. 2023
- Druh (typ)
- CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- F2CFE612B*M
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8710
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 1 STŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.52
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1650
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 14490/ 2550/ 3205
- Rozvor [mm]
- 6945+1530
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 13975
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 24000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7250/ 7250
12000/ 11500
6300/ 6300
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/70 R22.5 / 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 / 22.5 X 7.5
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 122 / 58 / 64
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e8*2007/46*0288*04
- Číslo TP
- UN063057
- Číslo ORV
- UBE481504
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- 02.06.2023 PŘEVZATA SCHVÁLENÁ TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST DLE TP - SRN GA631597, ULCW1001, COC LIST
*V.9: 595/2009*2018/932D EURO VI D.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*S: 130
*S.1: 58
*S.2: 72
S VOZÍČKÁŘEM:
*S: 122
*S.1: 54
#S.2: 64
VOZIDLO VYBAVENO NA ZÁDI DRŽÁKY PRO BOX.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 6945+1530
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VNE5248P90M047829
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.