IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2022
  • BÍLÁ
  • CNG
  • 8710 cm³
  • 264 kW ≈ 359 k

VINVNE5446P60M051267

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5446P60M051267

STK končí 25. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2022
Datum 1. registrace
19. 1. 2022
Datum 1. registrace v ČR
19. 1. 2022
Barva
BÍLÁ
Palivo
CNG
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
264 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 20 dnů
platnost do 25. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
194 176 km
při prohlídce 25. 11. 2025
1
Vlastník v registru
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o.
od 19. 1. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 1. 2022 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
19. 1. 2022 Nový provozovatel ČSAD Kyjov Bus a.s. (IČO 49447009) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 202320242025 5. 12. 2022: 33 144 km10. 11. 2023: 82 424 km4. 12. 2023: 85 947 km14. 11. 2024: 138 752 km3. 12. 2024: 141 724 km31. 10. 2025: 190 376 km25. 11. 2025: 194 176 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 11. 2025 Pravidelná STK Lednice (č. 3734) 194 176 km způsobilé bez závad 25. 11. 2026
31. 10. 2025 Měření emisí Kyjov (č. 570604) 190 376 km způsobilé bez závad 31. 10. 2026
3. 12. 2024 Pravidelná STK Lednice (č. 3734) 141 724 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
3. 12. 2025
14. 11. 2024 Měření emisí Kyjov (č. 570604) 138 752 km způsobilé bez závad 14. 11. 2025
4. 12. 2023 Pravidelná STK Lednice (č. 3734) 85 947 km způsobilé bez závad 4. 12. 2024
10. 11. 2023 Měření emisí Kyjov (č. 570604) 82 424 km způsobilé bez závad 10. 11. 2024
5. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3757) 33 144 km způsobilé bez závad 5. 12. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel ČSAD Kyjov Bus a.s. (IČO 49447009)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2023
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2023 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-22-12-0156
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2024 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-23-12-0038
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2025 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-24-12-0070
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2026 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-25-11-0900
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2022 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 76 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (47)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1SM4
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5446P60M051267
PČV
17201112
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Rok výroby
2022
Datum 1. registrace
19. 1. 2022
Datum 1. registrace v ČR
19. 1. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE602D*M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
264 / 2000
Palivo
CNG
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2016/1718D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1500
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
12675
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
72 / 42 / 30
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8834-0149
ES/EU
e8*2007/46*0086*18
Číslo TP
UM336601
Číslo ORV
UBB883944
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#V.9: EURO VI - STEP D I S 1 vozíčkářem: *S: 68 I *S.1: 42 I *S.2: 26 I Se 2 vozíčkáři: *S: 65 I *S.1: 42 I *S.2: 23

Další ověření (externí odkazy)