IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2020
  • ČERVENÁ
  • CNG
  • 8710 cm³
  • 264 kW ≈ 359 k

VINVNE5446P80M042389

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 9:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5446P80M042389

STK končí 18. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
26. 2. 2020
Datum 1. registrace v ČR
26. 2. 2020
Barva
ČERVENÁ
Palivo
CNG
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
264 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 43 dnů
platnost do 18. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
74 864 km
při prohlídce 18. 12. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 270–395 tis. km (medián 305 159 km, 424 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
ČSAD Střední Čechy , a.s.
od 30. 7. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 2. 2020 První registrace Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
26. 2. 2020 Nový provozovatel ČSAD Střední Čechy , a.s. (IČO 27616347) Registr silničních vozidel
30. 7. 2025 Nový vlastník ČSAD Střední Čechy , a.s. (IČO 27616347) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2022202320242025 12. 1. 2021: 53 261 km21. 12. 2021: 120 413 km16. 12. 2022: 180 839 km14. 12. 2023: 237 733 km7. 11. 2024: 288 777 km18. 12. 2025: 74 864 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 12. 2025 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 74 864 km nižší než dříve způsobilé bez závad 18. 12. 2026
7. 11. 2024 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 288 777 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
7. 11. 2025
14. 12. 2023 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 237 733 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
14. 12. 2024
16. 12. 2022 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 180 839 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
16. 12. 2023
21. 12. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3202) 120 413 km způsobilé bez závad 21. 12. 2022
12. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3202) 53 261 km způsobilé bez závad 12. 1. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel ČSAD Střední Čechy , a.s. (IČO 27616347)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2022 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-21-01-0530
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2022 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-21-12-1428
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2023 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-22-12-0941
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2024 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-12-0811
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2025 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-24-11-0382
  7. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  8. Nový vlastník ČSAD Střední Čechy , a.s. (IČO 27616347)
  9. Konec vyřazení z provozu BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2026 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-25-12-1017
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY 2020 v ČR obvykle 1,2, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 145 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1SA4
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5446P80M042389
PČV
16196437
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
26. 2. 2020
Datum 1. registrace v ČR
26. 2. 2020
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE602D*M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
264 / 2000
Palivo
CNG
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2016/1718D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1500
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
6030
Rozchod [mm]
2078/ 1780/ /
Provozní hmotnost
12475
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Barva doplňková
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
75 / 46 / 29
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8834-0059
ES/EU
e8*2007/46*0086*15
Číslo ORV
UBL876630
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DNE 30.6.2025 VYŘ.; 1.9.2025 UK.VYŘ.
Další záznamy
#V.9: EURO VI D
[VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#S: 74
#S.1: 44
#S.2: 30
S VOZÍČKÁŘEM:
#S: 71
#S.1: 44
#S.2: 27]
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 6030
19.4.2024 ZMĚNA BARVY: ČERVENÁ + ŠEDÁ

Další ověření (externí odkazy)