IVECO BUS CROSSWAY LOW ENTRY

  • 2021
  • BÍLÁ
  • CNG
  • 8710 cm³
  • 264 kW ≈ 359 k

VINVNE5446PX0M050767

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 8:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE5446PX0M050767

STK končí 7. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 81 dnů (9. 12. 2021 až 28. 2. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Datum 1. registrace
9. 12. 2021
Datum 1. registrace v ČR
9. 12. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
CNG
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
264 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 2 dny
platnost do 7. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
224 124 km
při prohlídce 7. 11. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 241–364 tis. km (medián 303 588 km, 302 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
ČSOB Leasing, a.s.
od 28. 2. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 12. 2021 První registrace ZLINER s.r.o. (IČO 45479534) Registr silničních vozidel
9. 12. 2021 Nový provozovatel Znojemská dopravní společnost - PSOTA, s.r.o. (IČO 63496283) Registr silničních vozidel
28. 2. 2022 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 202320242025 7. 2. 2022: 3 896 km29. 11. 2022: 36 486 km29. 11. 2023: 96 307 km22. 11. 2024: 163 667 km22. 11. 2024: 48 472 km7. 11. 2025: 224 124 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Znojmo (č. 3717) 224 124 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
7. 11. 2026
22. 11. 2024 Pravidelná STK Znojmo (č. 3717) 48 472 km nižší než dříve způsobilé bez závad 22. 11. 2025
22. 11. 2024 Měření emisí Hrušovany nad Jevišovkou (č. 571319) 163 667 km způsobilé bez závad 22. 11. 2025
29. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Znojmo (č. 3717) 96 307 km způsobilé bez závad 29. 11. 2024
29. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Znojmo (č. 3717) 36 486 km způsobilé bez závad 29. 11. 2023
7. 2. 2022 Evidenční kontrola Lednice (č. 3734) 3 896 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ZLINER s.r.o. (IČO 45479534)
    Nový provozovatel Znojemská dopravní společnost - PSOTA, s.r.o. (IČO 63496283)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2022
    Vybavení zapsané v registru: POHON PLYNEM
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-22-02-0220
  3. Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2023 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-22-11-0566
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2024 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-23-11-0607
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2025 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-24-11-0465
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2026 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-25-11-0187
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • POHON PLYNEM

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (46)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY LOW ENTRY
Typ
/ CBLE4/00
Varianta
4C
Verze
G1SM4
Typ kód
CBLE4/00
VIN
VNE5446PX0M050767
PČV
17150522
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Datum 1. registrace
9. 12. 2021
Datum 1. registrace v ČR
9. 12. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE602D*M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
264 / 2000
Palivo
CNG
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2016/1718D; EURO VI - STEP D
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1500
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12050/ 2550/ 3205
Rozvor [mm]
6030
Provozní hmotnost
12675
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17900/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11600/ 11500
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R22.5 148/- J/ 22.5 X 7.5
275/70 R22.5 -/145 J [2]/ 22.5 X 7.5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
72 / 42 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8834-0137
ES/EU
e8*2007/46*0086*17
Číslo TP
UM675507
Číslo ORV
UBC264655
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
Pohon CNG.
Další záznamy
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
#V.9: EURO VI - STEP D
 M: 6030

Další ověření (externí odkazy)