IVECO BUS CROSSWAY
- 2017
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 8710 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINVNE6236P30M033264
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 0:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE6236P30M033264
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO BUS
- Model
- CROSSWAY
- Typ
- / CBCW3/00
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 4. 12. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 12. 2017
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8710 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: KONFIN, s. r. o. (IČO 46507884) od 3. 9. 2026
- Provozovatel: Booking - transport s.r.o. (IČO 06852041) od 3. 9. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 12. 2017 | První registrace | CDS s.r.o. Náchod (IČO 60110244) | Registr silničních vozidel |
| 3. 9. 2026 | Nový vlastník | KONFIN, s. r. o. (IČO 46507884) | Registr silničních vozidel |
| 3. 9. 2026 | Nový provozovatel | Booking - transport s.r.o. (IČO 06852041) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 12. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 735 454 km | způsobilé | 4 lehké | 5. 12. 2027 |
| 5. 12. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 629 601 km | způsobilé | 1 lehká | 5. 12. 2025 |
| 7. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Náchod (č. 3623) | 517 643 km | způsobilé | 1 lehká | 7. 12. 2024 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel CDS s.r.o. Náchod (IČO 60110244)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2018
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2019 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-18-12-0089
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2020 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-19-12-0138
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2021 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-20-12-0144
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2022 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-21-12-0395
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2023 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-22-12-0225
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2024 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-23-12-0261
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2025 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-24-12-0186
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2026 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-25-12-0228
-
Nový vlastník KONFIN, s. r. o. (IČO 46507884)Nový provozovatel Booking - transport s.r.o. (IČO 06852041)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (IVECO BUS CROSSWAY 2017 v ČR obvykle 2,6, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 29 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO BUS
- Obchodní označení
- CROSSWAY
- Typ
- / CBCW3/00
- Varianta
- 3C
- Verze
- B1MM3
- Typ kód
- CBCW3/00
- VIN
- VNE6236P30M033264
- PČV
- 14923669
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 4. 12. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 12. 2017
- Druh (typ)
- CA JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F2CFE612B*C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8710
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1650
- Za jízdy
- 78.2
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 12097/ 2550/ 3455
- Rozvor [mm]
- 6200
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11900
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19300/ 18600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
12600/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 22800/ 22100
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R 22.5 152/148 K / 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 K [2] / 22.5 X 8.25
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
- Barva
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 78 / 52 / 26
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8769-003-17
- ES/EU
- E8*2007/46*0085
- Číslo ORV
- UBP060204
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- TZ TŘÍDA A50-X, SPORT-JACHT,TYP: Z280F; E8 55R-01 5235; ROZHODNUTÍM MDČR Č. HP-0489, Č.J. MD-1267/2019-150/2 - ZMĚNA POČTU SEDADEL
- Další záznamy
- DNE 27.04.2018 REGISTRACE TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ:TŘÍDA A, SPORT-JACHT, TYP:Z 280F,
HOMOLOGACE: E8 55R-01 5235;
ROZHODNUTÍM MDČR Č. HP-0489, Č.J. MD-1267/2019-150/2 - ZMĚNA POČTU CESTUJÍCÍCH CELKEM 78 BEZ NALOŽENÉHO NÁKLADU V ZAVAZADLOVÝCH SCHRÁNKÁCH.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VNE6236P30M033264
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.