IVECO BUS CROSSWAY

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE6236P40M043124

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE6236P40M043124

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY
Typ
/ CBCW3/00
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
3. 3. 2020
Datum 1. registrace v ČR
3. 3. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
351 198 km
při prohlídce 15. 1. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 293–497 tis. km (medián 404 236 km, 46 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
ČSAD Tišnov, spol. s r.o.
od 5. 9. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 3. 2020 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
3. 3. 2020 Nový provozovatel ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952) Registr silničních vozidel
5. 9. 2025 Nový vlastník ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 20222023202420252026 19. 2. 2021: 25 666 km19. 2. 2021: 25 666 km25. 2. 2021: 26 452 km18. 2. 2022: 75 524 km24. 2. 2022: 75 628 km15. 2. 2023: 113 699 km17. 2. 2023: 113 796 km29. 1. 2024: 96 415 km30. 1. 2024: 188 957 km28. 1. 2025: 295 254 km30. 1. 2025: 295 632 km8. 1. 2026: 351 164 km15. 1. 2026: 351 198 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 1. 2026 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 351 198 km způsobilé bez závad 15. 1. 2027
8. 1. 2026 Měření emisí Tišnov (č. 570304) 351 164 km způsobilé bez závad 8. 1. 2028
30. 1. 2025 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 295 632 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
30. 1. 2026
28. 1. 2025 Měření emisí Tišnov (č. 570304) 295 254 km způsobilé bez závad 28. 1. 2027
30. 1. 2024 Pravidelná STK Lednice (č. 3734) 188 957 km způsobilé bez závad 30. 1. 2025
29. 1. 2024 Měření emisí Tišnov (č. 570304) 96 415 km nižší než dříve způsobilé bez závad 29. 1. 2026
17. 2. 2023 Pravidelná STK Lednice (č. 3734) 113 796 km způsobilé bez závad 17. 2. 2024
15. 2. 2023 Měření emisí Tišnov (č. 570304) 113 699 km způsobilé bez závad 15. 2. 2025
24. 2. 2022 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 75 628 km způsobilé bez závad 24. 2. 2023
18. 2. 2022 Měření emisí Tišnov (č. 570304) 75 524 km způsobilé bez závad 18. 2. 2024
25. 2. 2021 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 26 452 km způsobilé bez závad 25. 2. 2022
19. 2. 2021 Měření emisí Tišnov (č. 570304) 25 666 km způsobilé bez závad 19. 2. 2022
19. 2. 2021 Měření emisí Tišnov (č. 570304) 25 666 km způsobilé bez závad 19. 2. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2021
  2. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  3. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Konec vyřazení z provozu TIŠNOV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2022 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-21-02-1552
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2023 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-22-02-1685
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2024 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-23-02-0579
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2025 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-24-01-1101
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2026 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-25-01-0211
  10. Nový vlastník ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2027 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-26-01-0803
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY
Typ
/ CBCW3/00
Varianta
3C
Verze
B1UM3
Typ kód
CBCW3/00
VIN
VNE6236P40M043124
PČV
16206159
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
3. 3. 2020
Datum 1. registrace v ČR
3. 3. 2020
Druh (typ)
CA JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE612B*M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D; EURO 6
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.52
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1650
Za jízdy
78.2

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12097/ 2550/ 3455
Rozvor [mm]
6200
Provozní hmotnost
12200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19300/ 18600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
12600/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
22800/ 22800
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/80 R22.5 152/- K/ 22.5 X 8.25
295/80 R22.5 -/148 K [2]/ 22.5 X 8.25
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
70 / 52 / 18
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X ORIS D 140
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8769-0049
ES/EU
e8*2007/46*0085*21
Číslo ORV
UBL763691
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
17.06.2020 Registrace tažného zařízení - doplnění pol. O.1,O.2,18/F.3.
#V.9: EURO VI D
#S: 72
#S.1: 48
#S.2: 24
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)