IVECO BUS CROSSWAY

  • 2016
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE6236P50M027367

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE6236P50M027367

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY
Typ
/ CBCW3/00
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
4. 7. 2016
Datum 1. registrace v ČR
4. 7. 2016
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 22. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
645 861 km
při prohlídce 22. 9. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 500–718 tis. km (medián 600 076 km, 67 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

5
Vlastníků v registru
KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí nebo ve zkratce: KAD spol. s r.o.
od 14. 4. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 7. 2016 První registrace ČSAD Střední Čechy , a.s. (IČO 27616347) Registr silničních vozidel
26. 7. 2017 Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
11. 12. 2023 Nový vlastník a provozovatel ABOUT ME s.r.o. (IČO 29006007) Registr silničních vozidel
11. 12. 2023 Nový vlastník ČSAD Střední Čechy , a.s. (IČO 27616347) Registr silničních vozidel
14. 4. 2025 Nový vlastník a provozovatel KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí nebo ve zkratce: KAD spol. s r.o. (IČO 49812947) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 20182020202220242026 28. 6. 2017: 73 154 km12. 1. 2018: 109 245 km12. 1. 2018: 209 245 km9. 1. 2019: 176 424 km9. 1. 2019: 176 425 km7. 1. 2020: 245 883 km25. 11. 2020: 300 345 km25. 11. 2020: 303 345 km22. 10. 2021: 355 064 km18. 10. 2022: 394 655 km25. 9. 2023: 447 273 km5. 12. 2023: 460 093 km25. 9. 2024: 532 200 km25. 9. 2024: 532 213 km24. 9. 2025: 595 797 km24. 9. 2025: 595 820 km21. 7. 2026: 634 462 km21. 9. 2026: 645 837 km22. 9. 2026: 645 861 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 9. 2026 Pravidelná STK Trutnov (č. 3601) 645 861 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
22. 9. 2027
21. 9. 2026 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 645 837 km způsobilé bez závad 21. 9. 2027
21. 7. 2026 Technická silniční kontrola Praha (č. 9933) 634 462 km způsobilé bez závad
24. 9. 2025 Pravidelná STK Trutnov (č. 3601) 595 820 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
24. 9. 2026
24. 9. 2025 Měření emisí Vrchlabí (č. 561012) 595 797 km způsobilé bez závad 24. 9. 2026
25. 9. 2024 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) 532 213 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
25. 9. 2025
25. 9. 2024 Měření emisí Praha (č. 511010) 532 200 km způsobilé bez závad 25. 9. 2025
5. 12. 2023 Evidenční kontrola Mělník (č. 3202) 460 093 km způsobilé bez závad
25. 9. 2023 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 447 273 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 9. 2024
18. 10. 2022 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 394 655 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 10. 2023
22. 10. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3202) 355 064 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 10. 2022
25. 11. 2020 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 303 345 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 11. 2021
25. 11. 2020 Měření emisí Mělník (č. 420620) 300 345 km způsobilé bez závad 25. 11. 2021
7. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 3202) 245 883 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 1. 2021
9. 1. 2019 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 176 425 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 1. 2020
9. 1. 2019 Měření emisí Mělník (č. 420620) 176 424 km nižší než dříve způsobilé bez závad 9. 1. 2020
12. 1. 2018 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3202) 209 245 km způsobilé bez závad 12. 1. 2019
12. 1. 2018 Měření emisí Mělník (č. 420620) 109 245 km – bez závad 12. 1. 2019
28. 6. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3202) 73 154 km způsobilé bez závad 28. 6. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ČSAD Střední Čechy , a.s. (IČO 27616347)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2017
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2018 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-17-06-2454
  3. Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2019 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-18-01-0683
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2020 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-19-01-0484
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2021 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-20-01-0264
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2021 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-20-11-1737
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2022 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-21-10-1817
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2023 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-22-10-1062
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2024 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-09-1525
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-12-0177
  12. Nový vlastník a provozovatel ABOUT ME s.r.o. (IČO 29006007)
    Nový vlastník ČSAD Střední Čechy , a.s. (IČO 27616347)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2025 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-24-09-1482
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2026 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-25-09-0706
  15. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  16. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 11015, PRAHA · protokol CZ-9933-26-07-0311
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2027 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-26-09-0549
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Tažné zařízení

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (IVECO BUS CROSSWAY 2016 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 33 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY
Typ
/ CBCW3/00
Varianta
3C
Verze
B1HM3
Typ kód
CBCW3/00
VIN
VNE6236P50M027367
PČV
14114567
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
4. 7. 2016
Datum 1. registrace v ČR
4. 7. 2016
Druh (typ)
CA JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE612B*C
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1650
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12097/ 2550/ 3455
Rozvor [mm]
6200
Provozní hmotnost
11900
Hmotnosti zatížení SZ
140
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19300/ 18600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
22800/ 22100
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/80 R 22.5 152/148 K / 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 K [2] / 22.5 X 8.25
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
72 / 50 / 22
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8769-003-12
ES/EU
e8*2007/46*0085
Číslo ORV
UBL705428
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
EH 136/2014A; 26.7.2017 zápis ls; 11.12.2023 uk.ls + převod
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*1: (VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ)
*2: dle provedení vozidla DÁLKOVÝ
*4(D.1): IVECO
*6(D.2): ?? dle provedení vozidla
*7(D.2): B???? dle provedení vozidla
*8(D.3): ARWAY, RÉCRÉO, CROSSWAY H
*23(S): dle provedení vozidla
*24(S.1): dle provedení vozidla
*25(S.2): dle provedení vozidla
*31(14): 3 385 dle provedení vozidla
*35(G): dle provedení vozidla (max. 14 000)
*38(17): Z 140
*39(O): 3 500/3 500
*40(O.2): 750/750
*41(18): 22 800/22 100
*42(19): TŘÍDA A 50-X; SPORT JACHT Z 280F
*50,51(U.1/U.2,U.3): dle provedení vozidla
*56(28): NE
*57(29): AUT]
* Číslo homologace typu ES e8*2007/46*0085*11
*23: 65
*36: 19 300/18 600
*37: 7 100/7 100; 12 600/11 500
*57: MAN
Vozidlo je vyrobeno v ČR.
Směrnice EHS/ES č.: 136/2014A - EURO 6
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)