IRISBUS ARES 2.55 N15/DCI11
- 2003
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 11116 cm³
- 266 kW ≈ 362 k
VINVNESFR11600000035
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNESFR11600000035
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IRISBUS
- Model
- ARES 2.55 N15/DCI11
- Typ
- IRISBUS ARES 2.55 N15/DCI11 SFR116 / SFR116
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 19. 3. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 3. 2003
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11116 cm³
- Výkon
- 266 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: BARCALBUS Unhošť, s.r.o. (IČO 03636844) od 1. 7. 2020
- Provozovatel: BARCALBUS Unhošť, s.r.o. (IČO 03636844) od 1. 7. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 3. 2003 | První registrace | ČSAD Hodonín a.s. (IČO 49447769) | Registr silničních vozidel |
| 30. 11. 2005 | Nový provozovatel | ČSAD Hodonín a.s. (IČO 60747536) | Registr silničních vozidel |
| 20. 11. 2009 | Nový provozovatel | ZNOJEMSKÁ DOPRAVNÍ SPOL. PSOTA, S.R.O. ZNOJMO, RUDOLECKÉHO 25 | Registr silničních vozidel |
| 9. 12. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | Znojemská dopravní společnost - PSOTA, s.r.o. (IČO 63496283) | Registr silničních vozidel |
| 12. 3. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | WUMAK s.r.o. (IČO 27250954) | Registr silničních vozidel |
| 1. 7. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | BARCALBUS Unhošť, s.r.o. (IČO 03636844) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 1 294 118 km | způsobilé | 7 lehké | 18. 6. 2021 |
| 17. 6. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Raspenava (č. 3526) | 1 280 445 km | způsobilé | 10 lehké | 17. 6. 2020 |
| 11. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Znojmo (č. 3766) | 1 276 418 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 7. 2018 | Opakovaná STK | Znojmo (č. 3766) | 1 276 411 km | způsobilé | 9 lehké | 12. 6. 2019 |
| 12. 6. 2018 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | 1 276 399 km | nezpůsobilé | 10 lehké, 4 vážné, 2 nebezpečné | 12. 6. 2018 |
| 12. 6. 2018 | Měření emisí | Znojmo (č. 571311) | 1 276 691 km | – | bez závad | 12. 6. 2019 |
| 24. 2. 2017 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 1 195 621 km | způsobilé | 12 lehké | 22. 2. 2018 |
| 22. 2. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 1 195 601 km | nezpůsobilé | 12 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné | 22. 2. 2017 |
| 24. 3. 2016 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 1 103 440 km | způsobilé | 6 lehké | 23. 2. 2017 |
| 23. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 1 096 979 km | dočasně způsobilé | 6 lehké, 3 vážné | 24. 3. 2016 |
| 17. 3. 2015 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 108 888 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 12. 2. 2016 |
| 12. 2. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 998 706 km | dočasně způsobilé | 7 lehké, 7 vážné | 14. 3. 2015 |
| 17. 2. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 905 325 km | způsobilé | 6 lehké | 17. 2. 2015 |
| 18. 2. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 805 936 km | způsobilé | 5 lehké | 18. 2. 2014 |
| 15. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 715 392 km | způsobilé | 3 lehké | 15. 2. 2013 |
| 24. 2. 2011 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 627 761 km | způsobilé | 8 lehké | 23. 2. 2012 |
| 23. 2. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 627 755 km | nezpůsobilé | 8 lehké, 1 nebezpečná | 23. 2. 2011 |
| 3. 3. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 530 085 km | způsobilé | 6 lehké | 3. 3. 2011 |
| 7. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 520 646 km | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2009 |
| 6. 3. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | 496 756 km | způsobilé | 2 lehké | 6. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel ČSAD Hodonín a.s. (IČO 49447769)
-
Nový provozovatel ČSAD Hodonín a.s. (IČO 60747536)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2010 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-09-03-0363
-
Nový provozovatel ZNOJEMSKÁ DOPRAVNÍ SPOL. PSOTA, S.R.O. ZNOJMO, RUDOLECKÉHO 25
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 7. 12. 2009 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTOEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2009 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-09-12-0112
-
Nový vlastník a provozovatel Znojemská dopravní společnost - PSOTA, s.r.o. (IČO 63496283)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2011 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-10-03-0122
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2011 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-11-02-0946
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2012 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-11-02-0962
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2013 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2013 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-12-02-0887
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2014 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2014 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-13-02-1069
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-14-02-1085
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-15-02-0955Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2016 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2016 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-15-03-1634
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2016 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMOPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2016 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-16-02-1819
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2017 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMOPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2017 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-16-03-2526
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2017 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-17-02-1690
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2018 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-17-02-1919
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2018 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-18-06-1299
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2019 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-18-07-1682
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2019 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-19-03-1053Konec vyřazení z provozu ZNOJMO
-
Nový vlastník a provozovatel WUMAK s.r.o. (IČO 27250954)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2020 · stanice: FRÝDLANTSKÁ 772, 46401, RASPENAVA · protokol CZ-3526-19-06-0649
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2021 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-20-06-1644
-
Nový vlastník a provozovatel BARCALBUS Unhošť, s.r.o. (IČO 03636844)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- IRISBUS
- Obchodní označení
- ARES 2.55 N15/DCI11
- Typ
- IRISBUS ARES 2.55 N15/DCI11 SFR116 / SFR116
- Typ kód
- SFR116
- VIN
- VNESFR11600000035
- PČV
- 7465159
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- IRIS.BUS FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 19. 3. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 3. 2003
- Druh (typ)
- SAMONOSNÁ JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT V.I., FRANCIE
- Typ motoru
- DCI 11 F + J01
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 266 / 2600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11116
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
- Nejvyšší rychlost omezení
- 100
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/27 A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.14
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1575
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 14995/ 2550/ 3445
- Rozvor [mm]
- 7300; 1541
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 15000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 24600/ 24600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
6500/ 6500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R 22.5 152/148 M/ 22.5 X 7.5
295/80 R 22.5 152/148 M [2]/ 22.5 X 7.5
295/80 R 22.5 152/148 M/ 22.5 X 7.5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IRIS.BUS FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
- Barva
- ŽLUTÁ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 107 / 64 / 43
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 4598-016-01
- Číslo TP
- UI555373
- Číslo ORV
- UAX828836
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- KLADNO
- Další záznamy
- Provozní spotřebu paliva stanoví uživatel.
Vozidlo je vybaveno: klimatizační jednotkou, účinným větráním,
zvedáním a snižováním výšky pérování, elektronickým informačním
systémem, chladícím boxem, kávovarem, a videosystémem s monitorem.
Všechny elektrospotřebiče jsou v provedení 24 V.
vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb., svýjimkami:
- není homologace dle předpisu EHK č. 36-03,
- není homologace dle předpisu EHK č. 66-00.
PŘI OBSADITELNOSTI 64 SEDÍCÍCH CESTUJÍCÍCH JE VE VOZIDLE PROSTOR PRO DĚTSKÝ KOČÁREK.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VNESFR11600000035
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.