DS DS4
- 2022
- ŠEDÁ
- benzin (BA + EL)
- 1598 cm³
- 132 kW ≈ 179 k
VINVR1F4DGYTN1005157
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VR1F4DGYTN1005157
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 177 dnů (4. 1. 2023 až 30. 6. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- DS
- Model
- DS4
- Typ
- F
- Datum 1. registrace
- 27. 4. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 4. 2022
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- benzin (BA + EL)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 132 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: M servis, s.r.o. (IČO 25582615) od 30. 6. 2023
- Provozovatel: M servis, s.r.o. (IČO 25582615) od 30. 6. 2023
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2022 při prohlídce v roce 2026: 33–56 tis. km (medián 45 382 km, 37 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 4. 2022 | První registrace | ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) | Registr silničních vozidel |
| 4. 1. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | EF Mobility s.r.o. (IČO 07567707) | Registr silničních vozidel |
| 30. 6. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | M servis, s.r.o. (IČO 25582615) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 4. 2026 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3739) | 22 083 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2028 |
| 29. 4. 2026 | Měření emisí | Kroměříž (č. 470806) | 22 086 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2028 |
| 3. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3114) | 14 299 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2026
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 101 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-23-01-0157
-
Nový vlastník a provozovatel EF Mobility s.r.o. (IČO 07567707)
-
Nový vlastník a provozovatel M servis, s.r.o. (IČO 25582615)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2028 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-26-04-0756
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 28. 11. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 26. 1. 2022 – 6. 9. 2023) Safety Gate
- 22. 8. 2023, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 15. 5. 2019 – 13. 7. 2022) Safety Gate
- 9. 6. 2022, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 3. 2022 – 6. 4. 2022) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- DS
- Obchodní označení
- DS4
- Typ
- F
- Varianta
- 4
- Verze
- DGYT-A1C000
- Typ kód
- F
- VIN
- VR1F4DGYTN1005157
- PČV
- 17345198
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- PSA AUTOMOBILES SA, POISSY, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 27. 4. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 4. 2022
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PSA
- Typ motoru
- 5G06
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 132 / 6000
- Palivo
- benzin (BA + EL)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 233
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/1832AP
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 30
- Spotřeba předpis
- 2018/1832AP
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 1,3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 76/ 3750
- Za jízdy
- 67
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4400/ 1830/ 1490
- Rozvor [mm]
- 2675
- Rozchod [mm]
- 1600/ 1605
- Provozní hmotnost
- 1728
- Hmotnosti zatížení SZ
- 70
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2200/ 2200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1200/ 1200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1400/ 1400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3600/ 3600
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/65 R17 93V/ 7.00J17 ET42
215/65 R17 93V/ 7.00J17 ET42
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 12810-111-17
- ES/EU
- e2*2007/46*0628*17
- Číslo TP
- UN203106
- Číslo ORV
- UBF851552
- Druh RZ
- RZEL
- Varianta RZ
- 801
- Další záznamy
- #V.7: CO2: 30 G/KM
#14: ROZCHOD: 1 600/1 605
#D.2; #3; #4: F; 4; DGYT-A1C000
MAXIMÁLNÍ HODINOVÝ VÝKON: 30 KW (ELEKTRICKÝ MOTOR)
MAXIMÁLNÍ NETTO VÝKON: 81.2 KW (ELEKTRICKÝ MOTOR)
MAXIMÁLNÍ 30MINUTOVÝ VÝKON: 30 KW (ELEKTRICKÝ MOTOR)
#V.9: 2018/1832AP; EURO 6
SPOTŘEBA ELEKTRICKÉ ENERGIE 161 WH/KM.
AKČNÍ DOSAH NA ELEKTŘINU 59 KM.
AKČNÍ DOSAH NA ELEKTŘINU VE MĚSTĚ 64 KM.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N.1: 7.50J18 ET49; 225/55 R18 93V
7.00J19 ET41; 205/55 R19 93V
8.00J20 ET50; 245/40 R20 93V
#N.2: 7.50J18 ET49; 225/55 R18 93V
7.00J19 ET41; 205/55 R19 93V
8.00J20 ET50; 245/40 R20 93V
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VR1F4DGYTN1005157
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.