PEUGEOT Rifter

  • 2019
  • BÍLÁ
  • benzin (BA)
  • 1199 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINVR3ERHNP2KN554515

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 4:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VR3ERHNP2KN554515

STK propadla 21. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PEUGEOT
Model
Rifter
Typ
E
Datum 1. registrace
25. 11. 2019
Datum 1. registrace v ČR
25. 11. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1199 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 21. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
134 062 km
při prohlídce 21. 10. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2025: 64–132 tis. km (medián 94 632 km, 1 298 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Město Svitavy
od 25. 11. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 11. 2019 První registrace Město Svitavy (IČO 00277444) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 20212022202320242025 23. 11. 2020: 24 669 km14. 10. 2021: 45 709 km12. 10. 2022: 67 417 km31. 10. 2023: 85 330 km31. 10. 2023: 85 333 km22. 10. 2024: 112 106 km21. 10. 2025: 134 062 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3644) 134 062 km způsobilé
1 lehká
  • 7.4.1.2 Výstražný trojúhelník chybí, je neúplný nebo poškozený tak, že je omezena jeho funkce (viditelnost, použitelnost). lehká
21. 10. 2026
22. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3644) 112 106 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
22. 10. 2025
31. 10. 2023 Pravidelná STK Svitavy (č. 3612) 85 333 km způsobilé bez závad 31. 10. 2024
31. 10. 2023 Měření emisí Svitavy (č. 560910) 85 330 km způsobilé bez závad 31. 10. 2025
12. 10. 2022 Pravidelná STK Svitavy (č. 3644) 67 417 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
12. 10. 2023
14. 10. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Vysoké Mýto (č. 3625) 45 709 km způsobilé bez závad 14. 10. 2022
23. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Vysoké Mýto (č. 3625) 24 669 km způsobilé bez závad 23. 11. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Město Svitavy (IČO 00277444)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2020
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2021 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 566 01, VYSOKÉ MÝTO · protokol CZ-3625-20-11-0715
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2022 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 566 01, VYSOKÉ MÝTO · protokol CZ-3625-21-10-0613
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2023 · stanice: DIMITROVOVA 2, 568 02, SVITAVY · protokol CZ-3644-22-10-0177
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2024 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 568 02, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-23-10-1447
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2025 · stanice: DIMITROVOVA 2, 568 02, SVITAVY · protokol CZ-3644-24-10-0279
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2026 · stanice: DIMITROVOVA 2, 568 02, SVITAVY · protokol CZ-3644-25-10-0210
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 31. 12. 2088) Safety Gate
  • 16. 7. 2025, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 31. 1. 2023) Safety Gate
  • 10. 4. 2025, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2008 – 31. 3. 2023) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 10. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
PEUGEOT
Obchodní označení
Rifter
Typ
E
Varianta
R
Verze
HNP2-A1K110
Typ kód
E
VIN
VR3ERHNP2KN554515
PČV
16073136
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
PSA AUTOMOBILES SA, POISSY, FRANCIE
Datum 1. registrace
25. 11. 2019
Datum 1. registrace v ČR
25. 11. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Vozidlo s předností práva v jízdě

Motor a pohon

Výrobce motoru
PSA
Typ motoru
HN05
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1199
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
174

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2018/1832AM
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
145 / 114 / 125
Spotřeba předpis
2018/1832AM
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,3 / 5 / 5,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
72/ 3750
Za jízdy
68

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4403/ 1848/ 2010
Rozvor [mm]
2785
Rozchod [mm]
1563/ 1577
Provozní hmotnost
1473
Hmotnosti zatížení SZ
74
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2060/ 2060
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1200/ 1200
1300/ 1300
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1150/ 1150
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
730/ 730
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3210/ 3210
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R16 95U/ 6.50J16 (E=47)
215/65 R16 95U/ 6.50J16 (E=47)
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11116-172-05
ES/EU
e2*2007/46*0624*05
Číslo TP
UK117217
Číslo ORV
UAX777187
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)