CITROËN C5 AIRCROSS
- 2023
- BÍLÁ
- benzin (BA + EL)
- 1598 cm³
- 133 kW ≈ 181 k
VINVR7A4DGZSPL031204
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 5:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VR7A4DGZSPL031204
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Portugalská republika), datum dovozu 22. 7. 2026. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROËN
- Model
- C5 AIRCROSS
- Typ
- A
- Datum 1. registrace
- 5. 6. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 7. 2026
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- benzin (BA + EL)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 133 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: BS Auto Praha s.r.o. (IČO 01462725) od 22. 7. 2026
- Provozovatel: BS Auto Praha s.r.o. (IČO 01462725) od 22. 7. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 6. 2023 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 22. 7. 2026 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 22. 7. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | BS Auto Praha s.r.o. (IČO 01462725) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 7. 2026 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3104) | 36 829 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2027
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 150 00, PRAHA 5 · protokol CZ-3104-26-07-0934
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Portugalská republikaNový vlastník a provozovatel BS Auto Praha s.r.o. (IČO 01462725)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 13. 1. 2022, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROËN
- Obchodní označení
- C5 AIRCROSS
- Typ
- A
- Varianta
- 4
- Verze
- DGZS-C1U000
- Typ kód
- A
- VIN
- VR7A4DGZSPL031204
- PČV
- 19637221
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- PSA AUTOMOBILES SA, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 5. 6. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 7. 2026
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PSA
- Typ motoru
- 5G06
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 133 / 6000
- Palivo
- benzin (BA + EL)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ano
- Třída hybridního vozidla
- VHE-RE
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 225
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/1832AP
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 29
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 1,3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 3750
- Za jízdy
- 67
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4500/ 1859/ 1695
- Rozvor [mm]
- 2730
- Rozchod [mm]
- 1601/ 1630
- Provozní hmotnost
- 1845
- Hmotnosti zatížení SZ
- 65
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2310/ 2310
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1200/ 1200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1300/ 1300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3610/ 3610
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/55 R18 102V/ 7.5JX18 ET49
225/55 R18 102V/ 7.5JX18 ET49
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e2*2007/46*0642*20
- Číslo ORV
- UBN935976
- Druh RZ
- RZEL
- Varianta RZ
- 801
- Další záznamy
- P.2: EL 81.2(kW)
DOJEZD/MĚSTO: 66/75(km)
EL: 166(Wh/km)]
Spotřeba pro el. mobil [Wh/km] - Z: 166#V.9: EURO 6AP
#P.2: 81.2 kW – max. výkon elektromotoru; 30 kW - 81.2 kW – max.
výkon elektromotoru 30 min.
#17: 166 Wh/km - Spotřeba elektrické energie PHEV vozidla
66 km - jízdní dosah samostatného elektrického pohonu; město: 75 km
Variabilní provedení vozidla:
#N.1-N.2:
7.00J17 ET42; 215/65 R17 93V
7.50J18 ET49; 225/55 R18 93V
7.00J19 ET38; 205/55 R19 93V
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VR7A4DGZSPL031204
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.