CITROËN C5 AIRCROSS

  • 2024
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1499 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVR7ACYHZ3RL051577

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 22:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VR7ACYHZ3RL051577

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CITROËN
Model
C5 AIRCROSS
Typ
A
Datum 1. registrace
8. 11. 2024
Datum 1. registrace v ČR
8. 11. 2024
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1499 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 11. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
1
Vlastník v registru
STERIPAK s.r.o.
od 8. 11. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 11. 2024 První registrace STERIPAK s.r.o. (IČO 26225484) Registr silničních vozidel

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel STERIPAK s.r.o. (IČO 26225484)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2028
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 15. 12. 2025, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2022 – 31. 12. 2025) Safety Gate
  • 30. 10. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 20. 9. 2023 – 30. 4. 2025) Safety Gate
  • 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2015 – 30. 4. 2024) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 7. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
CITROËN
Obchodní označení
C5 AIRCROSS
Typ
A
Varianta
C
Verze
YHZS-C2VD00
Typ kód
A
VIN
VR7ACYHZ3RL051577
PČV
18684703
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
STELLANTIS AUTO SAS, POISSY, FRANCIE
Datum 1. registrace
8. 11. 2024
Datum 1. registrace v ČR
8. 11. 2024
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PSA
Typ motoru
YH01
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1499
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
189

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2023/443EA
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
144
Spotřeba předpis
2023/443EA
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
74/ 2813
Za jízdy
67

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4500/ 1859/ 1695
Rozvor [mm]
2730
Rozchod [mm]
1601/ 1630
Provozní hmotnost
1567
Hmotnosti zatížení SZ
65
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2030/ 2030
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1200/ 1200
1200/ 1200
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1250/ 1250
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3280/ 3280
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/55 R18 102V C1 A/ 7.5J18ET49
225/55 R18 102V C1 A/ 7.5J18ET49
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11481-0363
ES/EU
e2*2007/46*0642*23
Číslo ORV
UBK534670
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Rozchod: 1601+1630
[*42: TŘÍDA A50-X
2023/443EA]
#V.9: EURO 6EA
Variabilní provedení vozidla: #N.1-N.2: 7.00J17 ET42; 215/65 R17 91V
7.50J18 ET49; 225/55 R18 91V
7.00J19 ET38; 205/55 R19 91V
7.50J19 ET48; 225/50 R19 93V
M: 2730
DNE 08.11.2024 ORV VYSTAVENO NA ZÁKLADĚ ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ.

Další ověření (externí odkazy)