CITROËN C5 AIRCROSS
- 2019
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1499 cm³
- 96 kW ≈ 131 k
VINVR7ACYHZJKL024559
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 3:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VR7ACYHZJKL024559
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 175 dnů (6. 6. 2019 až 28. 11. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROËN
- Model
- C5 AIRCROSS
- Typ
- / A
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 6. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 6. 2019
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1499 cm³
- Výkon
- 96 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AUTO SCHWAB, s.r.o. (IČO 26473984) od 8. 12. 2025
- Provozovatel: AUTO SCHWAB, s.r.o. (IČO 26473984) od 8. 12. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 60–120 tis. km (medián 87 527 km, 429 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 6. 2019 | První registrace | AUTO SCHWAB, s.r.o. (IČO 26473984) | Registr silničních vozidel |
| 28. 11. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 8. 12. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | AUTO SCHWAB, s.r.o. (IČO 26473984) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 5. 2025 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3642) | 111 162 km | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2027 |
| 15. 5. 2025 | Měření emisí | Česká Třebová (č. 461130) | 111 142 km | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2027 |
| 16. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | 67 736 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 5. 2025 |
| 18. 11. 2019 | Evidenční kontrola | Kladno (č. 3242) | 248 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AUTO SCHWAB, s.r.o. (IČO 26473984)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2023
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-19-11-0744
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2025 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-23-05-0650
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2027 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-25-05-0376
-
Nový vlastník a provozovatel AUTO SCHWAB, s.r.o. (IČO 26473984)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (CITROËN C5 AIRCROSS 2019 v ČR obvykle 2,7, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 15,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 75,3 %
Srovnáváme s 202 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 2. 9. 2025, riziko: riziko pro životní prostředí, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2015 – 30. 4. 2024) Safety Gate
- 16. 7. 2025, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 4. 10. 2017 – 31. 1. 2023) Safety Gate
- 21. 2. 2022, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (výroba 19. 4. 2017 – 11. 10. 2021) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROËN
- Obchodní označení
- C5 AIRCROSS
- Typ
- / A
- Varianta
- C
- Verze
- YHZJ-C2F000
- Typ kód
- A
- VIN
- VR7ACYHZJKL024559
- PČV
- 15801151
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- PSA AUTOMOBILES SA, POISSY, FRANCIE
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 6. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 6. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PSA
- Typ motoru
- YH01
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 96 / 3750
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1499
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 188
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2017/1347BG
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 123 / 101 / 110
- Spotřeba předpis
- 2017/1347BG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 4.7 / 3.9 / 4.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 73/ 2813
- Za jízdy
- 69
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4500/ 1859/ 1695
- Rozvor [mm]
- 2730
- Provozní hmotnost
- 1505
- Hmotnosti zatížení SZ
- 58
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1200/ 1200
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1450/ 1450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3450/ 3450
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/65 R17 91V/ 7.00J17 (E=42)
215/65 R17 91V/ 7.00J17 (E=42)
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11481-110-03
- ES/EU
- e2*2007/46*0642*03
- Číslo ORV
- UBK450864
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- CO2: 123/101/110 g/km
ROZCHOD: 1 601/1 630
#D.2 (*5; *6; *7): A; C; YHZJ-C2F000
#V.9b (*17): 2017/1347BG; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#20 (*44): 7.50J18 (E=49); 235/55 R18 91V
#21 (*45): 7.50J18 (E=49); 235/55 R18 91V
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
M: 2730
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VR7ACYHZJKL024559
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.